| marius123marius a întrebat:

Am o colega de clasa cu care ma inteleg foarte bine si iesim mult impreuna. O plac pe fata asta de ceva vreme suntem foarte aprpiati si chiar ne zicem te iubesc de fiecare data si ne pupam (pe obraz) ne dragostim ma duc la ea cand e singura e foarte frumoasa tipa si as vrea sa o combin big grin oare ma place si ea pe mine? Nu m-am gandit sa-i spun ca o plac pentru ca m-am gandit la unele chestii bla bla...
Ce sfat imi dati? sa incerc sa-i spun sau sa o sarut direct? sau sa stau pe curu meu?

2 răspunsuri:
| IoanaGabe a răspuns:

Spune-i! Cred ca si ea te place...
Nu o saruta direct ca atunci ea nu stie cum sa reactioneze si poate nu`i place!

| Walle1996 a răspuns:

Dac-ai saruta-o direct si nu te place atunci ai distruge o prietenie/amicitie frumoasa...deci mai bine i-ai spune ce simti pentru ea adaugand ca nu se intampla nimic in relatia voastra de amicitie daca raspunsul ei e negativwinking Bafta!