| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cat de cat cu fata de care imi place mult happy in pauze mereu cand ma vede zambeste si rade si se mai baga si ea in seama, ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai facut cel putin o impresie buna.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca si ea te place, ar fi cazul sa o inviti pe undeva...

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca iti zambeste si da semne ca agreeaza prezenta ta sunt semne clare ca te place si ea. Ramane de vazut cum vor evolua lucrurile intre voi si depinde si de tine sa ti faci curaj si sa ti marturisesti sentimentele sau macar sa tatonezi terenul sa i vezi reactia.

| munteanuionvictor a răspuns:

Înseamnă că te place.

| KevinAle a răspuns:

Pai poate ca si ea te place..sau doar te simpatizeaza ca pe un amic, eu cred ca cel mai bine ar trebui sa ii spui ce simti. sper ca te-am ajutat. Funda?