| elena_8738 a întrebat:

Am inceput viata sexuala iar dupa mi-a venit ciclul normal, a durat exact ziele care dureaza de obicei, totul a fost foarte normal... Dar acum ma doare capul, am ameteli greturi.ma gandesc ca ar putea fi din cauza ca mereu ma gandesc la faptul ca am ramas insarcinata si la toate simptomele sarcinii.Este a doua luna iar nu vad nicio schimbare visibila la coprul meu. Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Elena faza cu menstruatia e una depasita, un test de sarcina sau chiar 2, dar sa fie de la prod diferiti, ameteli si greturi hmm ciudat.acum sunt sanse sa fii insarcinata 50%, nu te poti lua dupa o fata de aici care probabil te ajuta cu un raspuns satisfacator, fiecare fata/femeie au organismele diferite. daca nu te increzi in testele de sarcina fa un control la ginecolog.Mult noroc.

| Timmotey a răspuns:

Hmmm protejat sau neprotejat asta iti spune multe sau poate chiar e o problema ar trebui sa o tratezi cum trebuie vb cu mama ta ea te va ajuta muult crede-ma

| unul1 a răspuns:

Posibil sa fie si din cauza ca te gandesti prea mult la sarcina. Creierul iti da sezatia ca ai putea fi dar nu esti (nu stiu cum sa explic...). Daca dupa doua luni nu ai semne vizibile nu cred ca are ce sa fie, poate ai mancat ceva ce ti-a picat rau sau ai o raceala.Ce varsta ai si ai facut sex protejat sau neprotejat(nu ai precizat in intrebare)?

| AverageIAlex a răspuns:

O sa mori.

Test sarcina = 10 RON

Scump domne, scump.