| alexaalexandra a întrebat:

Am incercat sa-l bag in seama pe baiatul de care imi place. i-am zis ceva. l-am intrebat dar nici nu ma baga in seama.parca nu ma vedea. in schimb pe colega de banca o baga in seama mereu. se uita la ea, apoi se uita iar la mine. credeti ca ii place de colega de banca sau ce vrea de fapt? fundita

5 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Mai sti poate o vrea pe ia

| dorina195 a răspuns:

Eu cred totusi ca lui ii place de colega ta... uneori trebuie sa stii sa si pierzi.iti vei gasi dragostea nu trebuie sa disperi ca nu te iubeste baitaul care doresti sa te iubeasca

| Moni. a răspuns:

Uneori se intampla ca un baiat sa te placa si sa se dea la o persoana apropiata tie pentru a te face geloasa. Dar se pare ca in cazul tau nu se intampla asa, pentru ca tu ne-ai zis ca el parca nu te-ar vedea.
Poate ca ii place de colega ta.Asa e in viata, nu mereu castigam.Nu e sfarsitul lumii, tine capul sus!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda. Love is everywere, finde it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, ai putea sa te minti pe tine ca de fapt te place, dar nu are rost.decat sa te chinui sa il faci pe un baiat sa te placa pana cand devine obisnuinta si cu greu renunti la el(experienta personala), mai bine te uiti in jur, astepti pe altcineva