| AnaMariaDenisa a întrebat:

Buna TPU ti am o întrebare o colega de a mea la întrebat pe băiatul de care îmi place daca ma place si el a ras mentionez ca acest baiat ma baga in seama si se uită la mine in ore credeti ca cât de putin ma place va rog nu ma luati la misto!

1 răspuns:
| nitromonkey88 a răspuns:

Daca te baga des in seama in ore, da, te place. daca te baga in seama daca tu ii faci ceva, si el rade, da, te place, iar daca doar se uita la tine e posibil sa nu te placa. cati ani aveti?