| AbyAlberto17 a întrebat:

Am întreținut o relație sexuală cu o fata și când am scos penisul se afla la inceputul penisului ceva ca un fel de sperma doar ca închisă la culoare și lipicioasa rau...nu am simțit nici eu nici ea ca mi-am dat drumul in ea și doar picătura aia a fost..nu i-a întârziat menstruația chiar ieri a avut menstruație...chestia aia a fost de la ea?

Răspuns Câştigător
| Anonim2002222 a răspuns:

Salut!
Din moment ce menstruația a avut loc nu trebuie sa iti faci probleme atat timp ca a decurs la fel ca cele precedente. Nu ai dat detalii varsta virgina sau nu dar cert este ca nu ai de ce sa iti faci griji data viitoare foloseste prezervativul sau daca nu va place "senzația " puteti folosii pastila de a doua zi dar nu mereu
Sanatate!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta a fost de la ea.

| Sofer a răspuns:

A fost de la ea.

| MValentin a răspuns:

Da, a fost de la ea.

| tatirazvi9 a răspuns:

E branza

| AbyAlberto17 explică:

Vă mulțumesc din tot sufletu,
mi-ați luat un off după suflethappy?