| samantha a întrebat:

Am intretinut relati sexuale de vreo 10 ori nu mi-a curs pic de sange si ma doare de fiecare data parca ar fi prima oara.prietenelor mele le-a curs sange si nu le mai doare

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca cele 10 dati au fost cu acelasi partener...este posibil ca el sa nu-si fi desavarsit treaba! Ori himenul tau este supraelastic, ori "obiectul" d-lui e prea mic!

| Rebecca a răspuns:

Cred ca ai himenul elastic, sau nu esti destul de excitata in timpul partidei. Acorda mai mult timp preludiului si foloseste un lubrifiant

| StropiDeDor a răspuns:

Stiu cum estraight face...eu am fost si la un control ginecologic si medicul nu a fost asa de bland, cum a fost iubitul meu.
a folosit ustensilele alea de parca nascusem de 3 ori si avea loc sa intre cu totul acolocrying
si sange, nici un strop, niciodata!
o sa ne mai chinuim putin cu dureri de-astea, dar lasa ca vor trecehappy

| delix a răspuns:

! este normal sa nu iti curga sange! poti stalinistita in privinta asta! in ceea ce priveste durerea este si asta normal. dar totusi incearca ca preludiul sa fie mai lung! sa te simti atrasa de partenerul tau! sa inti doresti sa va iubiti si in momentul in care va iubiti incearca sa te relaxezi, profita de acest moment! placerea vine ca fericirea, adica trebuie sa ti-o mai si faci! ai rabdare! toate la timpul lor! a... p. s incearca sa o faci mai deshappy

| Anonim134 a răspuns:

Himen elasticwinking