| jasmymaria14 a întrebat:

Buna. Primul contact sexual pe care l-am avut a fost cu iubitul meu in septembrie 2020 si el mai inainte mi-a mai bagat degetele acolo dar nu foarte adanc si ma durea. In ziua in care a fost introdus acolo m-a durut dar nu mi-a curs deloc sange. El nu ma crede ca doar cu el am intretinut relatii sexuale si nu stiu cum as putea sa ii demonstrez asta. De fiecare data cand este introdus acolo ma doare foarte rau si dupa 1 min imi trece. De ce se intampla asta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este un tîmpit care nu a auzit in viata lui de fete cu himen elastic cum il ai tu, degeaba crede el ca nu ai fost virgina, acest himen elastic nu se rupe asa usor si virginitatea unei femei sau a unui barbat nu stă in ața de la penis daca se rupe si nici in himenul ei daca se rupe la prima deflorare, virginitatea in ambele cazuri si in cazul tau si in al lui o pierzi in momentul in care face ti sex cand penisul lui a intrat i vaginul tau din acel moment numai sunte ti niciunul virgini, indiferent ca lui nu i se rupe ața sau tie himenul, pielita aceea a vaginului, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Referitor la faptul ca te doare, cauza este ai o rana acolo datorita lui ca a actionat brutal ori cu degetele ori cu penisul, si pana nu vindeci rana o sa te tot doara, este ca si in cazul pantofilor fiind fată cunosti cand te bate un pantof ai rana o saptamana numai poti incalța decat adidasi pana vindeci zona, asa si aici opreste te, numai face ti sex pana nu te vindeci, mergi la ginecolog sa te consulte sa-ti dea tratament ca asa cu durere nu vei reusii nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai lasa pe nimeni sa-ti bage degetele in vagin, fiindca NU este nromal, putand sa te raneasca, sa-ti rupa himenul sau sa-ti produca infectii si sa ajungi la spital cu mama, si toti se se minuneze ce bagi tu in pasarica.

| SharpEagle a răspuns:

Ai putut sa localizezi durearea? E la suprafata, la intrare sau mai in interior?

De demonstrat n-ai cum sa-i demonstrezi. Spune-i ca e cel mai imbecil gest, cel mai lipsit de continut si simbolism sa incerci sa dezvirginezi o fata cu degetul. Sufera de erectie precara sau ejaculare precoce sau care-i problema lui?
Da-i si doua palme din partea mea.winking
Si poate ca trebuie sa-si mai taie si unghiile mai des, cine stie...

| Sorinelz1 a răspuns:

DACĂ nu te crede ca ești virgina, ce rost mai are relația?

Vezi ti de treaba.

Mai târziu în căsătorie îți va părea rău dacă omul tău îți va reproșa ca n-ai fost virgina și ca te-ai dat altuia care nu a pus pret pe tine ca om.

Sexul înainte de viata de familie are un mare mare cost.

| Marius41 a răspuns:

Durerea depinde de la o fata la alta, și contează dacă tu ai fost forțată sau ai vrut, contează dacă ați avut preludiu înainte, contează cat a durat preludiul, dacă te-ai umezit sau nu. Chestia cu umezeala asta ar trebui sa înveți tu când se umezește…fiecare fata reacționează diferit când e vorba de preludiu sau când e vorba de fingering…nu ești tu de vina. Faptul ca el nu te-a crezut este strict problema lui. Daca prima data a durut mai tare si el nu și-a dat seama ca te- a dezvirginat este iar problema lui. Încercați sa aveti preludiu mai mult timp sau ajuta-l tu …joaca- te cu partea ta ca sa se umezeasca mai bine. Umezeala tine loc de lubrifiere si din cauza aia te doare, însă cum am spus mai sus depinde de la o fata la alta.