| Veștemean_Marius_1997 a întrebat:

Deci, am avut relati sexuale cu o fata, mentionez ca i-a curs sange si destul de mult, dar nu a scos nici un sunet, posibil sa fie virgina? Nu prea am experienta, Ea prima data mi-a zis ca nu e, apoi o zis ca o fost virgina, nu stiu ce sa mai crd, vreai raspunsuri serioase, funda.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cred ca era pe stop... big grin

| AliceNeye a răspuns:

Depinde cat de mult i-a curs, daca nu era in acea perioada a luni, era virgina acum tu ati cat de mult happy

| Veștemean_Marius_1997 explică (pentru AliceNeye):

Pai ioA curs atunci cand am avut contactu, dar nu exagerat, apoi 2 zile la rand