| Roxana6277 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua unei prietene care m-a invitat sa iesim in oras. Nu stiu ce cadou sa-i iau. Mi-ati putea niste idei? Implineste 14 ani si nu-i place sa fie sofisticata (poarta doar ce-i place, nu e la moda, nu foloseste produse cosmetice si nici nu are nevoie). Funda raspunsului cel mai potrivit.

Răspuns Câştigător
| PainT a răspuns:

I-ai ceva dragut, gen un ursulet de plus, ori o bratara sau un lantisor. Doar gestul conteaza. Tu sti cel mai bine ce o caracterizeaza si ce fel de personalitate are

| Roxana6277 explică (pentru PainT):

Mersi de sfat, i-am luat un iepuras de plus (nu am gasit urs) si o bratara care stiam ca-i place.

| PainT a răspuns (pentru Roxana6277):

Cu multa placere

5 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

As recomanda ceva specific varste ei, dar ma abtin, ai putea sa-i cumperi ceva simbolic, sau sa-i dai bani(eu asa procedez, mai pun la majorate). Succes!

| DiaLos a răspuns:

Pai, stiu ca nimeni nu prea mai citeste, dar ai putea incerca cu o carte, un tricou, sau cam aha ceva. sau niste decoratiuni pentru camera ei( ex. un mic tablou, o rama foto). Funda?
Sper ca te-am ajutat! :-)

| Mirranda a răspuns:

Cred ca ii poti lua cercei, bratara, ceva din bijuterii, accesorii pentru par, un parfum, o rama pentru poze(poti pune si o poza unde sunteti impreuna), o carte.