| danutza_8135 a întrebat:

Am luat logest timp de o lun a, adica o folie dupa care am uitat sa fac puza de 7 zile ce mi se poate intampla?

2 răspunsuri:
| Cryss a răspuns:

Pai daca ai continuat sa iei logest fara sa faci pauza, adica sa continui a doua luna, nu ti se intampla nimic doar ca nu iti vine menstruatiahappy. Insa data viitoare e necesar sa nu uiti sa faci pauza aia ca sa iti vina menstruatia tongue >

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai amânat venirea ciclului menstrual.
Pe viitor să fii mai atentă, aceste pierderi de sânge sunt benefice organismului, nu-i lua acest drept.
Pa, pa.