| Daniel_4881 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Am vazut la cineva ca are coronitza argintie langa nume si as dori si eu una da nu stie de ce apare nici persoana respectiva. Daca stiti va dau fundita mersi mult

4 răspunsuri:
| Acvila a răspuns:

E ceva gen user gold parca. o au cei care au adresa de mai mult timp si o folosesc in mod regulat, atat mailul cat si mess-ul.

| RobertClaudiu a răspuns:

Pentru ca o fost userul anului sau ii expert

| Daniel_4881 explică:

Da super...am uitat sa zic. apare la numele de la yahoo acolo in lista coronita nu la TPU

| stefanb39 a răspuns:

Da dar trebuie sa fi exper TPU si sa mai faci niste chesti ei bine abia atunci o sa ai si tu