| Alice_1004 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Anul acesta in clasa mea a venit un baiat nou care a fost cu mine in clasa paralela la scoala anterioara dar cu care nu vorbisem deloc. E mishtocar, inalt si tare sweet, si eram practic BFF cand s-a raspandit prin clasa zvonul ca imi place de el ce e chiar real si acu practic nu vbeshte cu mine si daca vreau sa ii arat sau sa-i spun ceva imi zice "lasa-ma"...Lui ii place de o prietena de-a mea tot din clasa care are prieten (( a incercat sa vbeaska cu el da nu i-a iesit nimic. Ce sa fac ca macar sa redevenim prieteni, cu toate ca vreau mai mult!

1 răspuns:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
te duci la el si ii zici ca iti ceri scuze daca l`ai ranit cu ceva sau daca ai facut ceva incat sa se simta prosthappyii spui ca iti placea cum erati inainte prieteni si ca nu are de ce sa fie suparat pe tine