| raluca01 a întrebat:

..sunt super fericita ...baiatul de care imi place mi-a spus ca ma place si ca vrea sa fim impreuna si m-a sarutat.Sunt foarte fericita! Dar ca intotdeauna exista si probleme, baiatul a fost si cu o prietena a mea mai demult si au ramas prieteni buni... dar cred ca ea inca mai simte ceva pentru el si nici eu nici baiatul nu vrem sa o ranim, asa ca am hotarat sa nu spunem nimanui ca suntem impreuna, decat persoanelor de incredere. Ce credeti despre acest lucru?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca trecutul a ramas in urma, acum sunteti liberi sa spuneti ca sunteti impreuna la cine vreti. Crezi ca amica ta nu va afla? Lumea e invidioasa si paracioasa va afla si chiar daca se supara las-o impace trebuie sa accepte situatia voastra.

| Castiel a răspuns:

Ca este un lucru idiot, adica de ce o lasi sa-si faca sperante degeaba? e ciudat oricum ce faceti voi...

| DizzyXD a răspuns:

O relatie pe ascuns nu o sa mearga sad
Mai bine o faci bublica si daca il place stai si vb cu ea si ii spui si tu ca de mult il placi si ca ti mult la el si ca pe a nu vrei sa o ranesti...

| aryana1991 a răspuns:

Nu e bine pentru mai devreme sau mai tarziu totul se afla si cred ca e mai bine sa afle de la voi decat de la alte persoane