| Betty18 a întrebat:

Am mare nevoie de cateva sfaturi, va rog frumos. tin la el(nu sunt cu el si e genul bad boy, dar e de treaba, simpatic, amuzant), zice ca sunt prea inocenta pentru el.am stat de mai multe ori cu el si de exemplu cand incearca sa bage mana stiti voi unde eu o iau mereu.la inceput ma tot intreba daca sunt virgina, dar nu ii raspundeam(eu de fapt sunt)

l-am invitat la un majorat, a venit iar eu m-am imbatat si ma tineam dupa el si a zis ca ii place ca ma tin dupa el. apoi dupa vreo 3 ore cand mi-a trecut nu ma mai tineam dupa elhee heedupa ce a trecut efectul alcolului venea el la mine si ma mai pupa sau dansa cu mine dar apoi pleca repede, eu nu prea ii raspundeam si ma tot intreba daca sunt suparata pe el si eu ii ziceam ca nu dar eram putin din cauza comportamentului meu...nu neaparat pe el.

mi-a zis ca ma comport ca o fata de vreo 16 ani si i-am zis ca stiu si eu asta(eu sunt mai copilaroasa ca sa zic asa).

stie ca il plac, are 18 ani e deodata cu mine. spune ca ma place putin iar asta inseamna mult ca lui ii place cu adevarat o fata una la o suta desi iese cu mai multe iese doar asa pentru distractie ca el e om de distractie...

altadata spune ca o dau naspa cu el,(mi-a mai zis pe mess odata asta) sau ca nu il inteleg(nu prea inteleg dc zice asta)si aseara a zis dupa faza cu placutul... poate crede ca o fac eu asa anume pe inocenta, nu stiu... mi-a zis ca poate o sa ne combinam vreodata

dimineata a fost asa dragut m-a imbratisat.eu trebuia sa plec mai devreme a zis ca vine el cu mine la biserica ca sa nu plec singura, dar pana la urma am plecat cu niste prieteni.trebuia neaparat sa ma duc pentru ca se implineau 10 ani de cand nu ma e tati, si lui i-a murit tatal acum 8 ani si stie cum e.

tocmai m-a chemat sa iesim in oras dar se va face 22 pana ne vedem si eu nu pot sta decat pana la 23 si a zis ca atunci numai(el sta mai departe de oras)apoi eu i-am zis ca daca are chef sa iesim maine si a zis da.

oare il iubesc? voi ce credeti despre toate astea? si de ce zice ca o dau naspa cu el? daca o sa ziceti ca el vrea doar sa intretina relatii sexuale cu mine oricum nu o sa fiu cu el daca nu ne cuplam oficial si o sa ne cunoastem mai bine, sa mai treaca timpul.

Răspuns Câştigător
| dnxbv a răspuns:

Eu nu-ti recomand sa te combini cu unul ca el.

4 răspunsuri:
| Monica a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine. Aşteaptă să mai treacă puţtin timpul. Să vă mai cunoaşteţi.
''Graba strică treaba''. Nu pierzi nimic. Din contră. Nu merită să te cuplezi cu el repede şi după câteva zile spui că v-aţi despărţit că nu ţi-a plăcut atitudinea lui. E total greşit.
Mai întâi cunoşteţi-vă iar apoi, îţi vei da seama dacă întradevăr ţi la el.Succes!

| smile a răspuns:

Sincer eu cred ca amundoi sunteti confuzi din ceea ce ai scris. Cred ca ar terbui sa va cunoasteti mai bine si dupa o perioada te timp daca consideri tu poti spune ca te-ai indragostit de el sau ca a fost doar o atractie pentru tine si nimic specil.Sincer eu cred ca el nu stie de fapt ce vrea de la tine. Poate el considera ca tu o dai naspa cu el pentru ca tu nu sti ce vrei de la el dar nici el nu isi da seama ca este in aceeasi situatie cu tine. Succes. fundita?happy

| Elenna_4537 a răspuns:

Buna.
Pt mine pare cam obsedat sexual dar.nu stiu poate ca daca ii dai o sansa o sa-l cunosti mai bine si o sa vezi cum e el cu adevarat.
Mie nu mi se pare prea in regula ca te-a lasat balta ca sa mearga cu prietenii [ mai bine nu se mai oferea sa te conduca]. dar asa sunt baietii.
Daca zici ca doar iti place de el eu zic sa mai astepti putin sa vezi daca il iubesti pe el ca persoana sau iti place doar aspectu`. dar daca tu simti ca tii la el cu adevarat eu zic sa-i dai o sansa happy
Sper ca te-am ajutat
Pa`pa

| Andra_5221 a răspuns:

Deci, sa imi revin. De ce a trebuit sa ne spui o adevarat poveste de viatahee hee cand de fapt intrebarea e foarte simpla. Ma rog... Problema e ca amandoi sunteti foarte nehotarati. Lasa timpul sa treaca, relaxeaza-te.