| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, va rog sa ma ascultatisadeu tin la el(nu sunt cu el si e genul bad boy, dar e de treaba, simpatic, amuzant), zice ca sunt prea inocenta pentru el.am stat de mai multe ori cu el si de exemplu cand incearca sa bage mana stiti voi unde eu o iau mereu.la inceput ma tot intreba daca sunt virgina, dar nu ii raspundeam(eu de fapt sunt)
l-am invitat la un majorat, a venit iar eu m-am imbatat si ma tineam dupa el si a zis ca ii place ca ma tin dupa el. apoi dupa vreo 3 ore cand mi-a trecut nu ma mai tineam dupa elhee heedupa ce a trecut efectul alcolului venea el la mine si ma mai pupa sau dansa cu mine dar apoi pleca repede, eu nu prea ii raspundeam si ma tot intreba daca sunt suparata pe el si eu ii ziceam ca nu dar eram putin din cauza comportamentului meu...nu neaparat pe el.
mi-a zis ca ma comport ca o fata de vreo 16 ani si i-am zis ca stiu si eu asta(eu sunt mai copilaroasa ca sa zic asa).
stie ca il plac, are 18 ani e deodata cu mine. spune ca ma place putin iar asta inseamna mult ca lui ii place cu adevarat o fata una la o suta desi iese cu mai multe iese doar asa pentru distractie ca el e om de distractie...
altadata spune ca o dau naspa cu el,(mi-a mai zis pe mess odata asta) sau ca nu il inteleg(nu prea inteleg dc zice asta)si aseara a zis dupa faza cu placutul... poate crede ca o fac eu asa anume pe inocenta, nu stiu... mi-a zis ca poate o sa ne combinam vreodata
dimineata a fost asa dragut m-a imbratisat.eu trebuia sa plec mai devreme a zis ca vine el cu mine la biserica ca sa nu plec singura, dar pana la urma am plecat cu niste prieteni.trebuia neaparat sa ma duc pentru ca se implineau 10 ani de cand nu ma e tati, si lui i-a murit tatal acum 8 ani si stie cum e.
tocmai m-a chemat sa iesim in oras dar se va face 22 pana ne vedem si eu nu pot sta decat pana la 23 si a zis ca atunci numai(el sta mai departe de oras)apoi eu i-am zis ca daca are chef sa iesim maine si a zis da.
oare il iubesc? voi ce credeti despre toate astea? si dc zice ca o dau nasol cu el? daca o sa ziceti ca el vrea doar sa intretina relatii sexuale cu mine oricum nu o sa fiu cu el daca nu ne cuplam oficial si o sa ne cunoastem mai bine, sa mai treaca timpul.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai face bine sa nu il iubesti. Este, cum si el a marturisit, o persoana pusa pe distractie. Daca vrei sa fi cu el si crezi ca este bine atunci numai bine. Dar nu pune prea mult suflet pentru ca el este obisnuit sa nu vada, sa treaca pur si simplu de colo colo. Nu te va intelege si ar fi o minune sa se indragosteasca pe bune. Nu te lasa si nu accepta sa iti mai puna mana nu stiu pe unde pentru ca te testeaza. Sa vada cat de repede pici. Girl > are dreptate, in mare parte.
Depinde si de firea ta, daca esti o fata la locul ei, ii va fi greu sa se lase de prosti si sa fie cu adevarat interesat de tine. Tipul asta de baieti se maturizeaza tarziu, uneori niciodata.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

El vrea altceva.Sa te cuplezi cu "celebritati" de genul e prea multa bataie de cap.Sincerstraight face
Ramai prietena cu el.Iti va folosi mai mult pe post de amic decat pe post de iubit

| UninspiredName a răspuns:

Te'a cam ametit baiatul...cunosc si eu genul ...cu tipul asta de baieti e usoara treaba trebuie sa ii lasi sa te faca sa te simti bine o perioada si dupa aia sa ii lasi in pace. stiu, iti place de el, chiar daca nu va cunoasteti asa de bine. tie iti place mai mult modul in care de da la fete si cum stie sa actioneze sau cum vorbeste pentru ca este un tip cool.cik.da cu timpul o sa iti treaca de el.mai bine te'ai baga intr-o relatie mai serioasa ca mai mult de o aventura nu poti avea cu el.sad
Hope I helped. good luck