| Denisa_2533 a întrebat:

Sa incep. am in clasa un coleg cu care ma inteleg ft bine. In vacanta asta ne-am apropriat ft mult vorbim zilnik prin sms-uri pana noaptea (mereu el e primul care da semn ), pe mess, am iesit si in oras cu alti prieteni comuni. Imi da apropouri sa ne cuplam doar ca el e un baiat "dorit"de multe fete si automat in jurul lui sunt fete, vorbeste de fata cu mine cu fete prin sms si pe mess... Ce sa credthinking Incearca doar sa ma zapaceasca sau chiar ma place?!

6 răspunsuri:
| RaduuuuX3 a răspuns:

Pai stiu ce gandesti desi sunt baiat. el vb de fata cu tine cu alte fete ca sa-ti arate ca nu are nimic de ascuns fatzza de tine si ca nu vb cu ele cine stie ce chestii intime ca sa te deranjeje pe tine si cred ca tine la tine f mult dovada a ceea ce ai scris in intrebare dar si uh esti putin cam nehotarata dar sper ca sfatul meu sa-ti fie de ajutor. a si daca e baiat de treaba mai bine te grabesti ca poate tzil fura alta si n cred ca vrei asta nu? eu iti zic sa te mai gandesti si daca tot mai ai nevoie de sfaturi radu3trex ID meu.il bagi si dai buzz ok? mult noroc cu baiatul ala.

| RaduuuuX3 a răspuns:

Deci el vorbeste cu alte fete in fata ta ca sa-ti arate ca nu are nimic de ascuns fata de te tine.si daca zici ca e un baiad asa de treaba mai bine cupleazate cu el ca sa nu til fure alta ca ai si zis ca e "dorit" de multe fete.deci grabestete.mult noroc

| alessia a răspuns:

Eu zic ca te place dar vrea sa te faca geloasa.ca nu vrei sa fiti impreuna. sfatul meu e :daca si tu il placi combinati-va.stii de ce? o sa moara fetele de ciuda daca e asa cum zice el.happynumai bine si bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce coincidenta aceeas faza mi s-a intamplat si mie crede-ma te place sa iti zic si de ce el cand vb cu fetele fata de tine vrea doar sa te faca geloasa ...incearca sa te prefaci ca nu iti pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine happy
mai bine il intrebi ce sentimente are pentru tine sau ii spui tu

| Noname_8352 a răspuns:

Exact asa sunt si eu doar ca el e cu o clasa mai mare ca mine si am avut curajul sal intreb si a zis 98% si el spune ca el dorit de mai multe fete mai mari
Sincer cred ca te place
Succes:*