| Londonezul a întrebat:

Ma inteleg bine cu ea,imi zice ca e posibil sa iesim,dupa imi zice ca iese cu altul. Daca pana acum nu am reusit sa inteleg femeia, nici ea nu ma ajuta.N-am idee ce e in mintea ei, ce sa fac in aceasta situatie?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca prietena ta este adepta relatiilor mai libertine, probabil si a prieteniilor fara obligatii.Va fi practic imposibil sa o intelegi in cazul in care nu veti avea o discutie foarte serioasa pe aceasta tema.As putea crede ca si ea este adepta acelor relatii fara obligatii care pentru mine inseamna, ne intalnim, ne-o tragem, ne-am pupat si la revedere pe data viitoare.Nu dau raportul nimanui,unde sunt cu cine,cat stau, de ce, etc şi nici nu ma intereseaza despre el unde e cu cine, cat sta, cand vine sau daca mai vine. Daca e fara obligatii e fara obligatii si punct.

| neutrino a răspuns:

Femeia, prin complexitatea ei, nu poate fi inteleasa de nimeni. Multi "eroi" au incercat si nu au reusit, dar au inteles ca femeia trebuie iubita, nu inteleasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca chiar vroia sa iesiti nu te lasa sa astepti. E nehotarata si exista un altul care ocupa locul inaintea ta. Nu are rost sa te obosesti, nu te astepta la ceva bun din partea ei si treci la alta fata, ea nu e pentru tine.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e o varianta.dar poate vrea sa se si dea mare in fata lui cum ca e dorita de baieti si ea este Imparateasa Lumii

| anonim_4396 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Poate se foloseste de tine pentru a-l face gelos pe el sau fata obisnuieste sa traiasca periculos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce nu intelegi, mai exact? Prefera sa iasa cu el pentru ca pe el il place mai mult, nu e chiar fizica cuantica.

Răspuns utilizator avertizat
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ti-e greu tie sa o intelegi, pentru ca esti afectat de deciziile ei. E clar ca, in timp ce vorbea cu tine, mai vorbea si cu altu'. Va tinea pe amandoi in "stand by", pana s-a hotarat sa iasa cu ala. Ceea ce ar trebui tu sa faci, e sa nu mai stai la cheremul ei, si pur si simplu sa o ignori pe viitor. Astfel de fete, ca multe altele, nu merita atentia dupa care tanjesc happy

| Londonezul explică (pentru RedheadOnTheRun):

Mi-a zis ca aseara a facut rost de intalnire cica.

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru Londonezul):

"Cica" ala imi da de inteles ca si tu te cam indoiesti. happy Daca ea intr-o seara face rost de intalnire, cand pe tine te amana de mai mult timp, iti poti da seama ce fel de fata e. Asta e genul de persoana pe care o vrei langa tine?

| missme99 a răspuns:

Pai e destul de simplu. Te place dar nu suficient incat sa fie doar cu tine. Vrea sa fie libera sa faca ce vrea, cand vrea, cu cine vrea.