| anonim_4396 a întrebat:

Am mintit.nu stiu ce ma apucase atunci.regret enorm.acum suntem despartiti.nu suporta minciuna si a zis ca e gata.numai vrea sa mai auda de mine. i'am spus intr'un tarziu ca regret tot ceea ce am facut dar nimica.am vb, vb inca dar simt asa ca si cunoscuti, amici nu stiu cum sa zic. uneori zice sa ma linistesc, ma roaga ca a trecut cand am avut prblm.intr'o zi i-am zis eu sa aiba grija, mi-a zis la fel, i-am zis vezi cf, el la fel.am tinuto asa vreo 2 minute.in ziua cand a zis ca e over, i'am cerut lucrurile date de mine inapoi de nervi si m-a intrebat ce vreau. i-am zis aia aia si mi-a zis ca in afara de poza mea ca o vrea ca amintire. i'am zis f bine, ma urasti razbunate dar a zis ca nu am uraste doar a incheiat relatia si ca o vrea ca amintire.ma baga in seama pe mess, vb.cat de cat. ce faci, ce mai zici si ne mai conversam la niste tampenii.asa.superficial.nu stiu ce sa vb cu el. e aiurea.il iubesc mult de tot.simt ca se term lumea fara el si as da orice sa mai merit o sansa. zice ca l'am mai mitit dar nu cred ca a fost asa...help va rog. ce credeti.

5 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Daca o iubeai de ce ai mintit-o?
de ce?
mdeabig grin
toti baieti trecem prin asta
laughing
ce sa credem
e greu sa mai aveti o relatie,
deja tu chiar daca ti-ai pus in cap, ca nu o mai minti
ea nu mai poate avea incredere in tine
si totusi sa nu comndamnam, pune-te in locul ei poate ca ai face acelasi lucru
nu stiu ce sa zic
greu.

| Marius2011 a răspuns:

O pauza mai mica. fara sa va stresati o sa va ajute. pentru inceput nu va mai ziceti genu. hai sa ne impakam nu pot uita tot cea fost intre noi, gasiti subiecte de discuti si cand simtit ca v-ati apropiat. iesiti frumos afara. si poate poate.km greu pentru ca minciuna...

| nonny50 a răspuns:

Sincer...cine suporta minciuna? Pune-te in locul lui! Si eu sunt baiat si simt ca innebunesc atunci cand cineva ma minte! straight face Cred ca ar trebui sa treaca un timp sa-si revina, dar in timpul asta incearca sa vorbesti cu el mereu, sa nu l lasi sa se indragosteasca de alta tipa! Siiii.sa nu insisti cu chestii de genu` "imi pare rau,iarta`ma".la un momentdat ajungi sa te saturi de astea si devin stresante! Incearca doar sa o iei de la zero,cum era la inceput,vorbiti, glumiti, fa-l sa uite ca l-ai mintit! Succes! happy

| Alexandra007_1039 a răspuns:

Si eu am avut o relatie din care tot din cauza minciuni ne-am despartit, la inceput in fiecare zi il cautam ii dadeam smsúri il sunam etc. Timp de vreo 3 saptamana nu l-am mai cautat nu am mai vb nu nimic si de doua zile o inceput el sa ma caute, sa ma intrebe daca am prieten si din astea si i-am zis ca da am si ca sta in zona cu mine si ca ne intalnim in fiecare zi, azi m-o sunat din nou si mi-o zis ca vrea sa ne impacam si sa merg sa imi iau niste haine si sa le zic la ai mei ca merg sa dorm la o prietena si sa merg la el, dar nu am vrut, inca mai tin la el.Dar cu asta cu care is acum ma inteleg bine si intr-un fel nu vreau sa ma despart de el si dupa aia sa nu ma inteleg din nou cu fostul si sa raman fara nici unu.Deci lasa-l o vreme in pace.si o sa vezi ca o sa te caute si daca vrei si tu o sa va impacatzibig grin:*. Pusic:*

| Kiddaxd a răspuns:

Bwăăi,la fel mi s`a întâmplat,dar nu cu minciună. straight face Păi.mi`e milă de tine, serios.straight face În primul rând zii că nu toată lumea e perfectă, toată lumea merită o a doua şansă. zii că şi tu l`ai fii iertat. dacă chiar te iubeşte...sau te-a iubit măcar ţi`ar da o a doua şansa. dar depinde şi de minciună...cât de gravă a fost.straight faceÎntreabă`l dacă mai ţine la tine, şi ce ai putea să faci ca să te ierte. zii că îl iubeşti nespus de mult şi că fără el nu mai e nimic. roagă`l să te înţeleagă. cere`i o a doua şansă.straight face ştiu că e greu. încearcă să vorbiţi despre chestii din astea. Sper că te-am ajutat.:* Succes. să ne scrii ce s`a întâmplat.