| PciTheGamer a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am o fată de care îmi place și am aflat de la prietenele ei ca și ei îi place de mine dar nu stiu cum sa i-o spun ca o plac.De fiecare data cand vreau sa spun intervine cineva si ea pleaca.Cum as putea sa îi spun ca o plac?

Răspuns Câştigător
| Dutuletu a răspuns:

Ar fi ok sa nu vorbiti in vazut lumii, i-ati inima in dinti si fa primul pas, poate si ea e atrasa de tine, nu ai de unde sa stii... Fetele asteapta ca baietii sa ia initiativa, asa ca...curaj!winking

4 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

"De fiecare data cand vreau sa ii spun intervin convingerile limitative imaginare din capul meu."
Get it or lose it!

| scorpiaX a răspuns:

Ai putea sa o chemi pana in curtea scolii unde sa ii spui (imi place de tine, tie )

| bock a răspuns:

Daca esti in clasa cu ea... afara sau oriunde iti recomand sa pui pe una dintre prietenele ei sa-i spuna ce vrei tu( daca vrei sa fie cu tine, daca vrea sa discutati despre asta ) sper ca te-am ajutat. funda?

| Crissy88 a răspuns:

O chemi afara si ii zici"Uite eu te plac.Tu?" Nu trebuie sa te complici.succes.Funda?