| steamy a întrebat:

Am nevoie de ajutor, cum pot uita fata pe care o iubesc... vreau sa o uit, adevarul e ca o iubesc dar pe ea nu o intereseaza si imi face in ciuda, zi de zi ne intalnim si vb cu mine, glumeste si alte chestii dar vreau sa o uit.cine a trecut prin asa experienza sa ma ajute va rog mult am nevoie urgent de ajutor! toti mau sfatuit sa gasesc alta prietena dar nu merge am inkercat baieti.alta solutie, cine ma ajuta funditawinking

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Sa uiti o persoana? Cam dificil, mai ales ca te intalnesti mai zi de zi cu ea.Eu zic doar sa o ignori,sa stergi orice amintire,materiala,cu ea,(nr de telefon, imagini, muzica care sa iti aminteasca)incearca sa schimbi drumul pe care stiai ca te intalnesti cu ea.

http://www.eva.ro/......-9165.html

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fi asa prost sa cauti baieti lasa homosexualitatea deoparte te faci de ras mai ales neamurile tale te vor arata cu degetul, eu sunt ca tine o curva incerca sa tot vorbeasca cu mine si ma adaugat in hi5 am sters-o iar m-a pus cu capul pe ganduri dar timpul le rezolva pe toate, nu te mai baga in seama cu respectiva nu-i mai zi nimic fate ca nu mai vb cu ea asa sa uiti de ea.

| oLeNNNao a răspuns:

Daca o iubesti normal ca nu o poti uita peste noapte :] e ceva firesc dar cu timpul vei reusi in primul rand cand te uiti in jur sa no vezi mereu doar pe ea iesi cu prietenii distreazate nu sti niciodata cand dintr'o prostie te intalnesti cu alta fata love struck si o sa iti dai seama ca de fapt a fost doar ciuda care tio provoaca incearca sa fi indiferent cu ea o sa vezi sentimentul o sa fie reciproc bft big hug :*[funDitsaa?puppy dog eyes]

| steamy explică:

Cu termenul baieti ma refeream la voi nici dekum ca am incercat cu baietilaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing(singurtoataviata)

| amy1513 a răspuns:

Mai intai incearca sa-i vorbesti dechis, vezi ce-i in mintea ei. Daca isi bate joc nu-i mai da atentie? Crezi ca merita sa iubesti pe cineva si sa nu fii iubit, la randul tau?! Gasesti pe altcineva, stiu ca e greu si foarte posibil sa nu reusesti, ca in cazul meu... Dar poti sa astepti ca timpul sa rezolve asta, pentru ca tu singur ai zis ca o iubesti, deci o vrei pe ea. nu pe altcineva. Gandeste-te bine la ce vrei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai prefate ca nu iti pasa ia-o la misto ca si cum nu ti-ar pasa sau chesti de genu...si poti sa iti faci alta prietena pentru a o face pe ea geloasa