| GicaGheorghe a întrebat:

Am nevoie de ajutor, este o poveste lunga cu foarte multe detalii care nu pot fi cuprinse intr-o singura intrebare... Este vreo fata care este dispusa sa ma ajute in legatura cu freindzone si sa-mi explice cateva chestii? puteti sa-mi dati un mesaj cu id de mess sau facebook? Vorbesc foarte serios. happy

Răspuns Câştigător
| powergirl a răspuns:

Ce chestii vrei sa stii si cati ani ai? daca ai peste 16 vb si eu cu tine cu sa te ajute cineva in friendzone cum ii zici tu? vrei sa te cuplezi cu una sau vb cu o fata ca si cu o prietena buna fara sa fie vb de ceva ce implica sentimente? daca vrei sa te destainui nu o fa din prima oricui vezi ce detalii dai ca aici sunt multe persoane si de multe feluri daca vrei sa nu te ia la misto ai grija ce spui. daca vrei pe pot ajuta cel mult cu sfaturi lasa mesaj aici sau pe prv daca te intereseaza

| GicaGheorghe explică (pentru powergirl):

Ti-am lasat un mesaj.

4 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Daca nu dai mai multe detalii nu o sa-ti dea nimeni ID-ul. Vrei sa iesi din FZ? Vrei sa tii pe cineva in FZ?
Daca vrei sa stii cum sa iesi sa stii ca nu poti.

| DeeaMack a răspuns:

Cauta-ma catalinascumpica389

| Elenaa34 a răspuns:

Te ajut eu, dar mai intai cati ani ai?thinking