| candycane16 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. imi place foarte mult un baiat, sincer e super. dar din pacate are prietena, deja de 8 luni. el invata in alta tara, ma suna in fiecare zi de acolo; vorbim pe net. mi-a marturisit ca ma simpatizeaza, dar cind l-am intrebat daca o iubeste pe aia, pai mi-a zis ca o iubeste.(
nici nu stiu ce sa fac. tin la el foarte mult. mai ales gesturile lui, cum se comporta cu mine, nici nu pot sa va redau cit de frumos.(
eu cred ca daca ar iubio cu adevarat, nu mi-ar suna mie.
ma stiu cu el de vara aceasta, vara tot ma suna si insista sa ne vedem, dar nu acceptam. apoi a plecat in alta tara si a revenit nu demult inapoi si a insistat iarasi sa ne vedem, am cedat, ne-am vazut. avem multe cunostinte in comun.
sincer nici nu stiu ce sa fac. diferenta dintre noi e doar 2 ani. e un baiat de nota 11. am ramas cu el pina cind doar amici(eu cred ca asa e mai bine).
nici nu vreau sa-l despart pe el de prietena sa, dar nici nu vreau sa renunt la el. asa ca cred mai bine sa astept. voi ce parere aveti? va rog mult ajutati-ma!(DAU FUNDITA)
Merci anticipat

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Pai acest baiat poate fii in doua feluri:
1. Un magar care se da la toate, si ti-as sugera sa-l lasi daca gasesti dovezile necesare.
2. Poate nu stie pe cine sa aleaga, pe tine sau pe aia, ca tine la amandoua, sau sta doar din obligatie cu ea, ceea ce nu prea cred ca poate profita de pe ea cu ceva anumestraight face Nu stiu, incerca sa analizezi fiercare cuvant, Cand iti spune vai ca " Dragutzo, Mumoaso, printeso" dupa parerea mea sunt niste abureli, vezi cum vorbeste cu tine, si cand vorbeste despre iubita lui, fii atenta la fiecare detaliu, dar nu ii spune pe moment ceea ce crezi tu, doar dupa ceva timp happy dupa ce aduni mai multe dovezibig grin

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Acel baiat nu e om cinstit, traieste intr-o lume de fantezii spune-i ca tu nu stai cu persoane care nu stiu ce vor de la viata si il lasi pentru ca asta merita.