| emma40101 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! La mine in clasa e un baiat de care imi place.Mai toti copii imi spun ca el ma place.Ma loveste ( in gluma) si toti copii imi spun ca asa isi arata el sentimentele si nu suporta sa ma vada trista si ma inveseleste. Dar nu vrea sa recunoasca.Am incercat sa ii spun numai ca imi e prea teama.

Răspuns Câştigător
| m1xa3la a răspuns:

Ema incearca sa te simti in largul tau cu el.atunci cand vezi ca incearca sa se ''joace'' cu tine raspundei si tu la chestiile astea in acelasi mod.o sa va apropie ceva mai mult dar incearca sa il prinzi si singur si sa discuti cu el.bate apropouri ca esti plictisita si ca ai vrea sa iesi.dar asta fara sa fie si altcineva pe langa voi.mai sunt si baieti timizi in dragoste. sper ca te-am ajutat.bafta:*

1 răspuns:
| Luchian7 a răspuns:

Mah cati ani ai? eu zic sa nu te bagi cu el pentru ca daca te loveste cica te place dar mai incolo nu mai misti in fata lui stai ca la armata ca sunt tarani de aia prosti