| IIssaIssabella a întrebat:

Bunaa am nevoie de ajutor puppy dog eyes...imi cam place de un baiat si nu stiu cum sa imi dau seama daca ma place si el sau nu. nu as vrea sa il intreb chestia asta personal. adica facem pregatire impreuna cu mai multi copii printre care se afla si el! acolo mai este cu un grup de baieti si cand ne da pauza el face glume cei drapt amuzante si se uita la mine mai tot timpul sa vada daca rad la glumele lui. si in restul timpului tot asa din cand in cand se uita destul de des la mine..si chiar daca ma uit si eu la el ..tot continualaughing adica e cam jenant sa se holbeze la tine dar e asa dragut voi ce credetisad oare ma place? sau ce metode ar fi sa pot afla? am incercat sa ii spun unei prietene care il cunoaste sa vb cu el sa vad ce zice insa e secretos..nu zice nimicalaughing nu stiu ce sa mai cred...as vrea doar o parerehappy

1 răspuns:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai din moment ce nu zicea nimic inseamna ca ascunde ceva,adica ii era rusine sa ii spuna prietenei tale ca ii place de tine, ca daca nu ii absolut deloc nu cred ca avea de ce sa taca din gura, deci baiatul ala te place fii sigura.O metoda sigura ar fi sa il intrebi tu, dar daca nu vrei, vorbeste cu cel mai bun prieten al lui si spun.i sa poarte o discutie cu el despre tine.Succes!