| Badassss a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ma mut la alta scoala, iar eu sunt indragostita de unul din profesorii mei...
M-am gandit sa-i scriu o scrisoare, dar nu stiu cum sa fac sa ajunga la el (de abia ii stiu numele, ce sa mai vorbim de adresa de e-mail). Vreau sa i-o strecor prin una din cartile lui, dar fara sa-si dea seama ca e de la mine...
Dati-mi voi idei, cum as putea sa fac ca scrisoarea sa ajunga la el!
Simt nevoia sa ma descarc, pur si simplu sentimentul asta ma injunghie, ma face sa strig de durere. Sunt sigura, ca aceasta scrisoare ma va face sa ma simt mai bine...
Va rog sa nu ma criticati, daca puteti sa ma ajutati... VA ROG sa ma ajutati!
Fie-va mila de un suflet indurerat!

4 răspunsuri:
| DacaTuSpui a răspuns:

Cum sa fi indragostita de unul din profesorii tai daca nici macar nu stii bine cum il cheama? Eu zic sa nu te mai gandesti la el, pentru ca oricate scrisori i`ai trimite, pana la urma intre voi o sa fie mereu o relatie stricta de profesor-elev. Axeaza`te pe baieti de aceiasi varsta cu tine, nu iti pierde timpul cu povesti de dragoste imposibile. Sper ca te-am ajutat:*

| Muppet a răspuns:

Dar câți ani ai?thinking

| AleAlbu a răspuns:

A zis sa n-o criticati! E buna ideea de a strecura scrisoarea printre cartile lui dar nu trebuie sa te vada.Ar trebui ca una din prietenele tale sa ii distraga atentia iar tu sa pui scrisoarea.Nu trebuie sa-i spui numele in scrisoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu faci decat sa dramatizezi. Povestea ca esti indragostita de profesorul tau e doar un moft al hormonilor tai care iti joaca feste la aceasta varsta. Relaxeaza te si fii mai realista! Mult succes la noua scoala!