| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor plz!
Totul incepe cand la mine in clasa a venit i o colega noua m-am indragostit de ea cum am vazut-o, numai ca nu am avut curajul sa eu spun, dar un coleg mai indrasnet care ii place si lui de ea i-a spus ca o iubeste si acum sunt impreuna si de cand sunt ei in preuna parca o iubesc si mai mult. Am senzatia ca ma place si ea ca mereu se uita la mine si ma priveste in ochi.
ce ar trebui sa fac?
sa-i spun ca o ibesc?
niste sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Ai grija...nu poti s sti c gandeste poate s se uite f frumos la tine si s gandeasca attcv.sincer este o situatie cam tampita :-s mai ales daca e cu prietenul tau, si iti spun din propria mea experienta nu renunta la un prieten bun pentru o tipa happy nu merita

2 răspunsuri:
| Gabriella_1938 a răspuns:

Probabil te place dar e cu prietenul ala al tau si poate ca nu vrea sa se auda dupa aia ca l-a parasit pe celalalt pentru tine...

| Addah a răspuns:

Nu ii spune nimic. Fi-ti doar prieteni buni iar daca si ei ii place de tine, totul va veni de la sinewinking