| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent!
astazi am facut sex neprotejat cu prietenul meusad si nu stiu c s`a intamplat...straight facedarsadcred ca a ejaculat in minecrying. el a zis ca nu stie daca a fost asa si ca nu ar fi simtit nimic. dupa aceea am mers la toaleta si am vazut ca imi curge sange. eu banuiesc ca mi-a venit menstruatia pentru ca zilele acestea trebuia sa`mi vina. nu stiu ce sa fac. ajutati`ma! c s`a intamplat? dc imi curge sange? c sa fac?

mersi!

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Pe voi va mananca rau de tot, o sa suferiti o viata pentru 8 lei cat costa o cutie de prezervative.
Mai mult ca sigur ti-a venit menstruatia daca zici ca trebuia sa-ti vina.De facut, n-ai nimic de facut acum, doar sa va protejati pe viitor. Oricum, prietenul ala al tau e nesimtit si la propriu, si la figurat, cum sa nu simti cand iti vine sa ejaculezi? Si de ce accepta sa o faceti neprotejat? Nu-i pasa ca poate sa-ti distruga viata? Sunteti doi inconstienti.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil ti-a venit menstruatia. Si, daca e asa, nici gravida nu esti.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
El nu simte când își dă drumul?
Sângerarea este de la menstră dacă știi că trebuie să vină menstra.
Pa, pa.

| RXN a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia, sunt foarte mici sansele sa ramai.
Nu lua pastila, e bomba hormonala si se administreaza in cazul in care riscul e foarte mare, ca in zilele fertile, nu acum, cand probabilitatea e foarte mica.

| Cătălina a răspuns:

Daca zici ca zilele astea ar trebui sa apara, atunci inseamna ca a venit.

De ce nu va protejati?
Cum sa nu stie prietenul tau daca a ejaculat sau nu? Inseamna ca e un inconstient caruia nu`i pasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai probabil c ai sp tu. totusi mergi la farmacie sh intreaba da niste pastile d a 2 a zi parca.happy sh altadata protejeaza`te straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E posibil sa raman insarcinata daca mi a venit si mensttruatia?
sa i-au pilula d a 2a zi?

si nu criticati...am cerut sfaturi, nu sa ma criticati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iei anticotraceptive (sau pilule) ca sa nu ramai gravida. si nu iti face griji de sange, e normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frateeeeeeeeeeeee nu va inteleg dc sunteti asa de proaste si faci sex neprotejat?!

| MLAURA a răspuns:

E ok. daca esti in perioda cand trebuia sa-ti vina(dar sa nu fie mai mare de 5 zile). Pe viitor exista in farmacii "postinor"-un medicament pentru. asemenea intamplari dar atentie trebuie luat in maxim 72 ore de la contact si nu trebuie folosit frecvent. Citeste despre el(in prospect) pe net. BAFTA, AI GRIJA DE ORGANISMUL TAU SI...MULTA FERICIRE.