| Ad3_4951 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Saptamana viitoare este ziua prietenei mele cele mai bune fiind si colega mea de camera.Implineste 18 ani si nu stiu ce as putea sa-i iau.Va rog da-ti-mi o idee, in afara de ursuleti sau bijuterii.Multumesc

Răspuns Câştigător
| kirin a răspuns:

Cumpara-i sau fai tu ceva dar sa fie simbolic si sa poata sa pastreze acel ceva. daca ii iei o ciocolata o mananca si gatahappy daca ii daruiesti ceva simbolic il poate pastra+ ca implineste 18 ani si mai mult ca sigur o sa-si aduca aminte de acel cadou.succeshappy

3 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Pai, cartea din colectia "Carti in dar" despre prietenie, cred ca e "Celei mai bune prietene"... eu i-am dat asta lui bff a mea si a fost impresionata happy

| Silyca a răspuns:

Dildo=Cel mai bun prieten al fetelor!
O ciocolata si un buchet de flori sau poate prefera bijuteriile incearca sa fli ce prefera si vezi si de buget.Bafta!

| Alexkingstar_Alex_1993 a răspuns:

Vibratoare laughing