| biix a întrebat:

Sapatana viitoare e ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu exact ce cadou sa ii dau. Ma puteti ajuta cu o idee? Vreau sa fie ceva facut de mana si pentru cineva care face 17 ani.
Cel mai frumos cadou primeste FUNDAbatting eyelashes

1 răspuns:
| Luvly a răspuns:

Hey!
Pai. am destule idei, sper sa iti placa :
1. Ii poti face in dar i poza cu voi doua, asta sigur o sa ii placa.
2. Bratara facuta de tine, sa aveti amandoua aceeasi culoare sau culori daca vrei sa fie combinate.
3.Sa ii compui o poezie despre cum v-ati cunoscut.
4.Fa-i o prajitura care stii tu ca ii place, facuta de tine, asta o va face foarte speciala.
5. O poveste despre cum v-ati cunoscut
6. Daca esti talentat/a la pictura fa-i o pictura in ulei.
7.O perna in forma de capsuna
Succes in alegerea cadoului happy
Pa, pa.