| JiHyun a întrebat:

Saptamana viitoare e ziua prietenei mele si nu stiu ce sa-i iau.Ii plac mult pisicile, telenovelele si serialele coreene.M-ati putea ajuta cu idei pentru un cadou?

Răspuns Câştigător
| dienuta1990 a răspuns:

Poti sa-i iei de exemplu un DVD cu vreun serial coreean pe care stii ca prietena ta vre sa-l vada sau de exemplu poti sa-i iei vreo carte cu vreun subiect despre Coreea.

5 răspunsuri:
| yoanna62 a răspuns:

I-ai un pui de pisica(adevarat sau de plus), un seria; coreean, un buchet de flori...Pare o fire sensibila, incearca sa ii ei ceva care sa o impresioneze.

| Bєshka a răspuns:

Daca ii plac pisicile ii poti lua niste cercelusi cu pisicute, un colier sau chiar un tricou.si va puteti uita la un film cu pisicibig grin

| whiteviper98 a răspuns:

Well. poti sa ii iei un corean laughing Glumeam. cumpara-i o pisica. S-ar bucura enorm.big grin

| RoxyAngelPink a răspuns:

O pisica, papusi, carti, haine. funda?

| RoxanaaRoxi a răspuns:

Pai daca tot ii plac picicile, iai un pui de pisica.cred ca s-ar bucura foarte mult.