| Iulia189 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, imi place de un baiat caruia cred ca ii place si lui de mine un pic, a avut o relatie de 9 luni si s-a despartit de fosta de o luna si mi-a zis ca inca nu se poate implica intr-o relatie dearece mai tine la ea, ce as putea face sa ma placa din ce in ce mai mult! Dau funda

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Nu prea poti, baiatul te-a refuzat elegant este de preferat sa nu o dai in penibil incercand sa-i captezi atentia, se gandeste la pasarica fostei lui prietene, ar fi intelept sa NU il deranjezi! vezi-ti de tine si mergi inainte, te asteapta cearsafurile

| RAY a răspuns:

Daca a iubit mult pe fata aia si acuma inca o mai iubeste si vad ca nici atractie prea mare nu emani tu macar sal atragi sexual atunci sunt slabe sanse, faza e ca poate a fost dezamagit e greu sa repeti o greseala din trecut, la noi barbatii iubirea e mai grea decat daca am avea o lupta cu un leu, adica simti durerea mult mai puternic si nu doar asta avem o memorie mai mare in ceea ce priveste emotiile, sentimentele adica nu uitam prima iubire atunci cand chiar iubim, sfatul meu este sa lasi omul in pace ca si asa a suferit prea mult degeaba

| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu te vrea, nu ai ce face.

| Doub a răspuns:

Nimic. Nu vrea să se implice, lasă-l.