| melisuky a întrebat:

Buna? as avea nevoie de ajutorul vostru happy in noiembrie 2013 am cunoscut un baiat pe facebook. Am avut o relatiie la distanta timp de 5 luni.Dar ne-am despartit din cauza ca s-a pus intr-o relatie cu o alta fata, Bun dupa un timp cam o luna si ceva. Am vorbit iarasi. am fost impreuna. Dar el dupa mi-a spus ca are o alta relatie cu o alta fata oh go on. Iar de atunci eu ii scriu mesaje el imi raspunde. Dar la o singura intrebare nu a dat raspuns " Inca simti ceva pentru mine "? Dupa un timp am simtit ca e mai bine sa-l las impace poate o sa-ma caute. Dar nu, nu m-a cautat. sad Eu inca tin la el si inca as vrea sa fiu cu el. straight face Dar nu inteleg de ce s-a despartit de mine daca el stia foarte bine ca il plac? :s

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trecem peste partea cu placutul ca e vrajeala, de ce ai stat cu el isi incarca cartela des?

| neutrino a răspuns:

La el s-a terminat jocul, la tine, nu!

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu inteleg cum sa iubesti asa o persoana pe care nu o cunosti, o sti doar de pe facebook. Prin mesaje poate spune multe, la fel si la telefon, iti dai seama de adevarata lui fata abia cand va vedeti, cand incepeti sa va cunoasteti cu adevarat. ( in cazul in care v-ati cunoscut nu lua in considerare ce am spus ). Eu una nu prea cred in aceste relatii la distanta, adica bun va iubiti si iubirea ar trebui sa invinga, dar cand te gandesti ca el, poate sta cu alta, cu o fata cu pe care o poate simti langa el...asta nu mai este ok. Incearca sa treci peste, cauta-ti un partener langa care poti fii alaturi, pentru a avea o relatie adevarata. Mult noroc.

| cobrista a răspuns:

Te-as sfatui sa treci peste. Faptul ca s-a pus intr-o relatie cat inca erati impreuna spune multe despre caracterul si intentiile lui. Cu siguranta nu e un baiat pentru care merita sa iti bati capul. Plus ca relatiile la distanta nu merg niciodata.Nu iti mai pierde timpul cu el!