| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat am 15 ani si as avea nevoie de ajutorul vostru.
Acum trec in clasa a 9-a... iar la inceput de clasa a8-a am fost cu o fata din clasa cu mine.Aceea fata m-a placut 2 ani.Am fost intr-o relatie cu ea de 2 luni. Dupa ea s-a despartit de mine si a zis sa ramanem doar prieteni.Am suferit enorm.Acum aceea fata este la alt liceu si s-a pus cu un alt baiat.Cum as putea sa ma pun cu ea? Sa o indepartez de ala?
Dau funda
Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| YukyTsukiyomi a răspuns:

Hopa,hey pai eu nu cred ca e prea frumos ceea ce faci te gandesti ca poate fata si baiatul ala se iubesc? si tu incerci sa-i desparti...tu ai fost cu fata aia si acum ea are pe altcineva las-o mai sa-si traiasca viata ia punete in locul ei daca tu ai fi cu o fata si apot te desp de ea pentru alta si tu o iubesti pe noua fata iar fosta incearca sa va desparta cum te-ai simti? nu prea bine, ...acum lasand asta la o parte daca tu vrei sa-i desparti eu zic sa incerci sa vbesti din nou cu ea si poate iesiti odata doar voi 2 si vorbiti ca poate o cuceresti din nou intr-o zi ai putea iesit cu ea prietenul ei tu si inca o fata ca sa vbiti etc si dupa ai putea sa incerci sa o inviti numai pe ea cu tine sa faceti poeze chestii din astea si poate poate o sa fiti din nou impreuna dar gandeste-te bine inaine sa o faci succes

1 răspuns:
| MegaDas14 a răspuns:

Eu cred c-ar trebui so lasi pe ea sa decida cu cine vrea sa fie.N-are absolut niciun rost sa te pui cu ea daca nu te place.