| PaPsHiKa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru... ma intilnesc cu un baiat deja un, altul am pe net. M-am certat cu baiatul acela de pe net din cauza ca a aflat ca am iubit.Acuma el ma santazea ca o sa nr meu la toti

Răspuns Câştigător
| Elisa a răspuns:

Pai relatiile pe net nu merg niciodata. Mai bine schimbati numarul si numai vorbi cu el. Te santajeaza si asta nu e de bine. Inseamna ca nu e tip de incredere. Mai bine ramai cu acel baiat cu care te intelnesti decat cu acela de pe net. Oricum ai grija ce faci. Bafta.

Fundita?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,perfect.Schimba-ti numarul si il poate da cui vrea.Prin intimidare nu poate obtine nimic, spune-i.Si,zau,scrie putin mai romaneste,mai mult am ghicit ce-ai vrut sa spui. Oricum,baiatul de pe net si-a pierdut orice sansa la tine. Uita-l,da-i ignore si, traieste-ti viata live, e mult mai bine.Mult noroc!

| Crisu a răspuns:

Nu am inteles prea bine ce vrei sa spui. Insa daca dai nru` la toti, mi se pare ceva si normal sa te santajeze. Nu trebuie sa dai numarul! Si daca pe el atat il duce mintea, asta e. Schimba-ti numarul si nu-l mai da la oricine. Si daca ai iubit nu trebuie sa iti dai intalnire cu altii, macar din respect. happy

| unknow a răspuns:

Da` de scoala ai auzit?! laughing `sau ne iei la miso`?

| wzz a răspuns:

Ar trebui să dea acel nr. şi profesoarei tale de română.

| Phutui a răspuns:

Tu chiar stii sa scrii?laughingsau ne iei la misto?laughing)