| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Va rog frumos am impresia ca cad intr-o depresie foarte ciudata. nu pot da detalii deoarece persoanele care m-au facut sa intru in aceasta depresie miai urmarit intrebarile. Nu e vorba de membri oficiali TPU ci de persoane private din anturajul meu. Am nevoie de sfaturile voastre va rog cine este dispus sa ma ajute sa imi spuna printr-un mesaj privat si va voi oferi detalii. Odata ce am postat la aceasta categorie e clar ca e vorba de o depresie din cauza dragostei(oarecum)

8 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Eu te pot ajuta mai mult ca sigur, trimite-mi mesaj privat daca poti, dar daca nu, uite id-ul meu de mess: komodo_dragosh@yahoo.com. Nu te iau la misto sau alte chestii, te ajut cu cea mai mare placere.

| AlinaaAli a răspuns:

Baga id alinalazea75 si sper sa te pot ajutawinking

| Dyutzzah a răspuns:

D.iutsa baga id si sa vedem cum rezolvam treaba asta cu depresia:*

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna..lasa-mi id-ul tau si discutam pe messwinking

| Gotyou7 a răspuns:

Ce fel de depresie?

| KeporLove a răspuns (pentru Gotyou7):

Imi pare rau Gotyou dar nu am cum sa iti dau mesaje deoarece sunt membru junior.

| Gotyou7 a răspuns (pentru KeporLove):

OK, atunci imi poti zice aici? happy