| andreeadragutza22 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostrusad Vreau sa imi pun niste poze din calculator pe aparatul meu Nikon si nu mergesad numi Da voie de ce?crying ajutati-ma Dau funda promit si Va voi razpunde la intrebarile Voastre prima

Răspuns Câştigător
| ZeroBarat1 a răspuns:

Daca ai laptop si suport pentru micro sd ai card de adaptare si le-ai pus direct,daca ai desktop,unitate centrala,incearca cu cablu usb si daca nici asa,da-i un update la driver usb si o sa vezi happy, plus, revin la card de adaptare vezi sa nu fie blocat, are un buton de lock pe el, vezi sa nu fie pe el ca altfel nu merge! bafta

1 răspuns:
| myhaelamar86 a răspuns:

Poti sa descarci poze de pe aparat in calculator? Daca poti, din folderul din care le descarci ar trebui sa poti sa le si pui(incarci).