| ruxandrutza a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi. mm indragostit de un baiat, foarte dragut :X dar e mai nesuferit, sufera de el, dar totusi nu stiu dc mm indragostit de el. ne-am cunoscut recent (acum 1 luna si ceva) prin intermediul unor prieteni. i-a placut de mine (cred).a facut rost de numarul meu de telefon, a inceput sa ma sune... nu prea l-am bagar in seama, dar era foarte dragut. am inceput sa-i raspund la mesaje, dar nu e ceea ce ma asteptam. e un pic cam prea direct si dupa parerea mea ar avea in cap numai sex. e tare rasfatat si ofticos, dar apreciez ca e foarte sincer.si saruta fabulos! pe facebook ii apare ca e intr-o relatie cu o fata. mai draguta ca mine, dupa parerea mea. dar de fata cu mine i-a dat cateva mesaje in care ii spunea ca vrea sa se desparta de ea. credeti ca daca am forma un cuplu, ar merge?straight face si ce sfaturi imi dati pentru viitor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa zici ca e un pic mai "nemernic", dar totusi il placi. ai grija sa nu isi bata joc de tine ca asa sunt "jmecherasii "astia de 2 ori prosti si odata fraieriwinking dupa ce ii dai ce vrea nu te mai cauta.

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Parca m-ai descrie pe mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa ai o relatie cu el ar trebu-i sa te asiguri ca s-a despartit definitiv de ea. Daca are in cap numai ''sex'', asa cum ai spus. reiese ce fel de baiat e. E alegerea ta daca preferi tipul asta de baieti. Baftawinking!

| Larisssaa a răspuns:

Dacă te place şi te-a sărutat înseamnă că te place. Dar totuşi, cum ai zis şi tu este un fiţos ce are în cap numai sex. Eu în locul tău nu m-aş încurca cu astfel de pesrsoane. Dar faci ce vrei, e viaţa ta, alegerile tale. Succes!winking

| Bluey a răspuns:

Deci v-ati sarutat pe la spatele ei? o.o rolling on the floor Eu cred ca te place mai ales daca vrea sa se desparta de ea...dar nu-mi place ca s-a despartit de respectiva prin mesaje putea sa o faca direct... sper ca te-am ajutat big grin Succes tongue