| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi, va rog mult:imi place foarte mult de un baiat din acelasi liceu cu mine(el e cls. 10 iar a 9-a). e atat de dragut si are un zambet care ma innebunestelove struckam vorbit de cateva ori cu el dar apoi...nu stiu nu am mai vorbit cu el dar uneori se uita la mine si eu as vrea sa vorbesc cu el dar pur si simplu nu pot, il plac prea mult dar nu cred ca el ma place... ce sa fac? va rog mult ajutati-ma! promit ca va raspund la intrebari si dau fundita!kiss

4 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Iesi in evidenta in fata lui, arata-i ca e fata pe acre o cauta, o fata frumoasa, iubitoare... stiu si eu, fi tu insati si ai sa reusesti

| RobertClaudiu a răspuns:

Deci tie iti place de el i-a du-te si intreaba pe cineva si vezi daca are prietena, daca nu du-te si vb cu el mai deschis intreaba-l ce o facur azi si cum se simte asa mai apoi intreaba-l daca crede ca esti draguta sau spune-i cal placii foarte mult mai ales cum zambeste si daca ar vrea sa fiie cu tine pentru ca de multe ori te uitai la mine si nu-ti puteam spune nimic desii as fi vrut.

Deci cam asa ar trebui Si terog sa-mi trim si mie un mesaj cu ce s-a rezolvat Mswinking

Succes

| cotzobello a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci sa vb cu el.vezi ce il intereseaza si discuta cu el despre acele subiecte. spui ca uneori se uita la tine cum se uita? cred ca daca se uita la tine te placebig grin.cand vb cu el cam ce vb? ceva din care sa iti dea de inteles ca te place?

| MituPitu_3301 a răspuns:

Vorbeste cu el si intreaba-l, daca iti place de el si ai vrea sa ai o relatie cu el trebuie sa fi sincera(daca nu ii poti spune tot poate nici el nu o va face)Ce ai de pierdut? Daca te place e bine dace nu macar vei stii adevarul!