| Gabi212121 a întrebat:

Am nevoie de o consolare deoarece sunt distrus... Iubita mea cu care aveam planuri de căsătorie și care urmează să aducă pe lume un copil m-a înșelat aseară. Întâmplarea a făcut ca eu să ajung cu două ore mai devreme de la serviciu acasă. Când am ajuns în fața blocului, am remarcat că în locul meu de parcare este parcat neuniform un alt autoturism, cu numere străine. Am ieșit din mnașina mea și am examinat puțin acel autovehicul dubios ca să-mi dau seama, poate cunos acea mașină, poate a venit la mine vreun prieten, na. Am intrat în scara blocului, am salutat câțiva cunoscuți după care, m-am îndreptat spre apartamentul nostru iar când am ajuns în dreptul ușii, am remarcat că din interiorul apartamentului se auzea ceva ciudat așa că, am pus capul rezemat de ușă astfel încât să pot distinge mai clar sunetele ce veneau dinspre interior iar ce a urmat a fost șocant: se auzea un glas de femeie care gemea, care făcea sex în acel moment. Brusc, pulsul inimii mele a început să crească intens, respirația mi s-a tăiat subit și am simțit că leșin. Pe moment, am vrut să dau buzna în interior ca să-i surprind dar am zis să mai stau puțin la ușă și să ascult în continuare scena de amor dintre iubita mea și acel bărbat pe care eu nu îl cunoșteam. Stăteam cu urechea lipită de ușă ascultând cum iubita mea respira tare și sacadat, gemând intens și țipând la acel tip cu care ea făcea sex *Încă un pic, încă un pic, mai am puțin!* În acel moment, m-am pus în șezut, lângă ușă, am închis ochii și, pe măsură ce iubita mea se simțea bine și gemea tare, vedeam în mintea mea toate clipele frumoase pe care le-am petrecut împreună, prima zi în care am văzut-o și toate clipele frumoase ce noi doi le-am trăit. Și mă gândeam: *Oare de ce eu? De ce mi se întâmplă mie una ca asta? Cu ce i-am greșit? Ce am făcut să primesc o așa trădare?* Am vrut să deschid ușa și să-i prind în fapt, dar mi-a fost de ajuns ceea ce eu am auzit în cele 30 de minute cât am stat lipit de ușă, așa că, am respirat puțin adânc și am zis că decât să intru și să fac un gest necugetat pe care îl voi regreta toată viața, decât să renunț o viață la libertate, mai bine mă îndrept spre mașină și mă duc la fosta mea soție ce mă așteaptă și acum chiar dacă a trecut ceva timp de când am părăsit-o ca un prost ce am fost, pentru o cârpă de femeie... În acel moment, m-am ridicat din șezut, ea continua să respire intens și să geamă, lucru ce mi-a demonstrat că ea se simțea bine în acel moment, cu acel bărbat. Nu am mai stat ca să ascult pentru că mi-a fost de-ajuns; am dat un pumn cu toată puterea în ușă, iar în clipa aceea, nu s-a mai auzit nimic din interior. Am plecat, m-am urcat în mașină, am sunat-o pe fosta mea iubire să-i spun ce am pățit și că vin la ea. Am ajuns la fosta mea soție acasă, unde m-a întâmpinat în ușă cu lacrimi în ochi, cu zâmbetul pe față și ne-am îmbrățișat cu toată puterea timp de 10 minute încontinuu, iar în aceste 10 minute i-am spus că-mi pare rău pentru că m-am despărțit de ea și pentru că am făcut-o să sufere, iar ea plângea și mi-a spus că știa că la un moment dat, mă voi întoarce la ea. Am intrat în casă, am desfăcut o sticlă de șampanie și ne-am așezat pe canapea, privind la flacăra ce ardea în șemineu și sărutând-u-ne mai ceva ca doi adolescenți romantici. Am făcut sex toată noaptea, cum nu am mai făcut-o niciodată, cu nicio altă femeie. Am adormit pe canapea, îmbrățișați iar când ne-am trezit, am făcut-o din nou. A fost cea mai frumoasă seară pe care am trăit-o vreodată, atât pentru mine cât și pentru ea. A doua zi, am băut cafeaua și am ieșit să ne plimbăm prin oraș. Ne-am plimbat toată ziua și am ajuns acasă rupți de oboseală, după care, ne-am dezbrăcat, ne-am băgat amândoi la duș și am făcut din nou sex toată noaptea. Acum, pe cea care m-a trădat am uitat-o deja chiar dacă ea vrea să vorbim. Mi-am schimbat cartela la fel și contul de Facebook ca să nu mai am nici un contact cu ea, iar în prezent, tot ce-mi doresc este să-mi continui viața alături de cea care mi-a oferit dragoste și iubire sinceră happy

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Consolarea ti-ai gasit-o la fosta sotie, desi inclin sa cred, ca este doar o poveste gasita pe internet.
Noi cu ce sa te mai consolam?

| RAY a răspuns:

Ai imaginatie bogata man, scrie o carte, folosesti imaginatia

| Violleta2022 a răspuns:

TRoll, obsedat de sex!

| Emilian65 a răspuns:

Faci ce crezi ca este mai bine pentru tine.

| alina2k18 a răspuns:

Mmmm alta fantezie...
PS : 30mins la usa? laughing vecinii ce ziceau?
PS1: se putea sa nu aduci in discutie masina... laughing))))))

| Pool77 a răspuns (pentru alina2k18):

Mai era aia in padure parca laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru Pool77):

Ahh, da laughing am uitat de asta laughing vezi daca nu a mai scris... laughing)

| GoldenZenith a răspuns:

Mișto poveste. Care este întrebarea? Ai nevoie de consolare pentru că ești distrus? Nu prea mi se pare. Urmează tipa aia sa nască sau nu? La ea renunți, dar la copil cum poți face asta? Nu prea se leagă multe. Mai gândește ți puțin ideile fanteziste și revino. day dreaming

| xerxes1 a răspuns:

Daca se intampla ca iubita sa te tradeze inseamna ca ea cauta la altul ce ii lipseste.
Ce anume cauta, tu trebuia sa descoperi in alea 30 de min in care ai stat ca prostul la usa.

| EcceHomo a răspuns:

"în locul meu de parcare este parcat neuniform un alt autoturism..."

Inadmisibil!
Dacă tot parcase ca idiotul pe locul altcuiva, măcar să fi parcat uniform.
Pff, ce oameni!

| Rux2000 a răspuns:

Căcat. Nu cred nimic si tu o critici pe asa zisa iubita ta (pe aia care ai prins-o cu altul) cand tu nici nu ai reacţionat ca un bărbat ai plecat la fosta si v'ati traso 3 zile non-stop. Poveste de adormit copii

Răspuns utilizator avertizat
| Gianina11 a răspuns:

Prea multa vrăjeală?

| RinkiSan a răspuns:

Să vă ţină relaţia!
Chiar o meriţi pe fosta ta cu care ești acum happy

| Gabi212121 explică:

Priviți acest filmuleț ca să înțelegeți mai bine situațiile de genul acesta: https://www.youtube.com/watch?v=mYqOhz7BzQI