| anonim23232323232323 a întrebat:

Vă rog mult de tot să mă ajutați cu un sfat deoarece sunt cu moralul la pământ, pentru că, aseară, am trăit cea mai urâtă experiență pe care o poate trăi un bărbat. Femeia alături de care mă visam să fiu mire, m-a înșelat azi-noapte. Tocmai ce ajunsesem de la serviciu, iar logodnica mea mi-a spus că ea vrea să meargă la club, alături de niște prietene de-ale ei, iar eu i-am spus că merg și eu iar atunci ea s-a schimbat puțin la față ca și cum nu ar vrea să vin și eu așa că, în cele din urmă a acceptat să mergem amândoi. După ce am ajuns la clubul respectiv, am început să bem câte o votcă, o bere și la un moment dat, din cauză că eram oricum obosit pentru că în ziua respectivă fusei la serviciu am adormit pe o canapea, într-un colț al incintei iar iubita mea dansa cu niște prieteni de-ai mei la acel moment. Întâmplarea a făcut ca eu să mă trezesc la un moment dat, cam după vreo două ore m-am trezit și am remarcat că cele două prietene ale iubitei mele sunt prezente în club, dar ea adică logodnica mea nu era așa că m-am ridicat repede și m-am dus la ele să le întreb unde e, iar ele mi-au spus că a ieșit în urmă cu jumătate de oră din club, fiind puțin beată, cu nu știu ce tip cu care ea vorbise la tejghea în timpul în care eu dormeam pe canapea. Vă dați seama că am avut brusc un nod în gât și când le-am întrebat pe aceste prietene ale ei cum arăta respectivul, ele mi-au spus că era un tip din alt oraș, pe care ele nu-l cunosc și nu l-au mai văzut până la momentul respectiv și că, după ce eu m-am retras în încăperea alăturată ca să dorm și să-mi revin puțin, în timp ce iubita mea dansa, tipul respectiv a început să danseze cu ea aproape o oră, timp în care se opreau și mergeau amândoi la tejghea și beau câte ceva și se pare că la un moment dat, una din prietenele ei i-ar fi spus că sunt și eu prezent în clubul acela iar logodnica mea i-ar fi răspuns că *taci din gură, să nu-i zici nimic, lasă-l să stea acolo, să-și revină*. După care, ei s-au retras spre ușa de la intrare unde au vorbit cam 5 minute iar apoi, au ieșit dar ele nu au văzut unde s-au dus. M-am dus repede la baie și m-am spălat pe față iar apoi am ieșit afară să văd poate o găsesc. Când m-am dus în spatele clubului, unde se află parcarea, m-am uitat peste tot și am văzut într-un colț din parcarea respectivă o mașină care avea luminile stinse, dar avea motorul pornit. M-am apropiat de mașină și am zărit în chip vag o siluetă iar când m-am apropiat mai mult am văzut o tipă pe bancheta din spate că se balansează sus și jos iar când am ajuns lângă mașina respectivă și am privit mai bine, am zis că leșin, vă jur. Se auzea că cineva face sex și când m-am uitat puțin pe geam, logodnica mea era călare pe bancheta din spate, pe un bărbat. Am recunoscut-o imediat că ea este după sutienul pe care îl avea pe ea și după păr. Am rezistat cu greu încă 5 minute iar eu m-am dus în spatele mașinii, după un brad astfel încât să nu-și dea seama că cineva îi urmărește. După scurt timp în care iubita mea respira și gâfâia din ce în ce mai tare, am văzut cum s-a deschis o portieră din spate, era ea, și a scuipat după care, a lăsat ușa deschisă, și-a aprins o țigară în timp ce tipul acela se îmbrăca iar când am venit lângă mașina lor și am surprins-o pe ea în chiloți și doar cu sutienul pe ea și cu țigara în gură, pe bancheta din spate, s-a speriat și m-a întrebat ce e cu mine aici în timp ce bărbatul respectiv stătea la volan și nu spunea nimic. Eu am întrebat-o *De asta te grăbeai să ajungi la club numai decât? De asta ai insistat ca eu să rămân acasă și să mă culc?* Ea a început să ridice tonul la mine și să-mi spună că de fapt, ea nu a apucat să facă nimic cu respectivul, pentru că atunci au ajuns și ei acolo și că ea nu a făcut sex cu el. I-am spus că am stat lângă mașină și că am asistat la toată *acțiunea* iar ea mi-a spus să mă calmez deoarece nu a făcut nimic, că se jură pe toți cei din familie și pe Dumnezeu că ea nu a făcut sex, deși cu câteva clipe în urmă, o priveam în timp ce ea gemea și era în penisul tipului respectiv, deasupra lui, și că am văzut și când a deschis portiera și i-a scuipat sperma acelui tip, iar ca dovadă, am scos-o din mnașină și am pus lanterna exact în locul unde era mașina parcată și i-am arătat petele de spermă pe care le-a scuipat cu 3 minute în urmă. Tipul respectiv mi-a spus că el nu are nicio vină, că ea i-a propus lui să o facă și că nu vrea să aibă nici o implicare în treaba noastră, că el nu vrea probleme. A mai spus și că logodnica mea i-a zis lui, când ei se aflau în club, că ea nu este într-o relație, că e singură și au început amândoi să se contrazică, iar el i-a zis ei să-și tragă hainele pe ea și să coboare din mașină. Ea s-a îmbrăcat repede, era roșie toată la față, era și foarte beată, i-am zis să tacă că o bat dacă mai zice ceva pentru că eram foarte mâhnit de situație, am luat-o am chemat un taxi și ne-am dus acasă. A doua zi, mi-a spus că a fost o proastă și că îi pare rău și mi-a spus plângând că vrea să o iert, că asta își dorește cel mai mult. I-am spus să-mi spună sincer dacă s-a simțit bine cu acel tip iar ea mi-a spus că da, s-a simțit bine în acel moment dar că acum regretă și că vrea să o iert. Am decis ca o perioadă să dormim în camere separate până când mi se mai limpezesc puțin gândurile iar în final, voi lua decizia dacă să o iert sau nu, încă sunt consternat de ceea ce mi-a făcut și de ceea ce am putut să văd aseară și nu sunt în toate mințile mele. Credeți-mă pe cuvânt, că dacă îmi spunea cineva ceea ce a făcut ea, nu eram atât de afectat de cum sunt din cauză că am văzut-o când făcea asta. Dar mai mult ca sigur, nici nu credeam asta dacă cineva, vreo prietenă de-a ei o dădea în gât și-mi spunea că ea a făcut sex în acea mașină, cu acel tip, ziceam că iubita mea este e nu mi-ar face așa ceva, niciodată. Nu vreau decât o părere, un sfat, o vorbă care să-mi ridice cât de cât buna dispoziție deoarece sunt total dezamăgit și în același timp, demoralizat.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

TROLL - acelasi obsedat sexual, cu aceleasi intrebari obsesive despre sex, mirosuri neplacute si alte scarbosenii!

Daca nu credeti, uitati-va in lista lui de intrebari:
https://www.tpu.ro/utilizator/acggmm/intrebari/

| OldSoul a răspuns:

Da-i papucii.
Sau vrei sa-i oferi sansa sa te mai insele inca o data?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la ce s-a intamplat si sa vorbesti mai mult cu prietenii sa iesi mai mult cu ei ca sa uiti mai usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fain la toti ni se intamplã la un moment dat chiar daca aflãm sau nu... o poti pune sã te pupe in cur.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Salutare. Deci jur ca si pe mine ma doare dupa ce am citit. E atat de dureros. Hai sa iti zică baiatul ceva. Deci ea cand a vrut sa meargă in club fara tine, a știut ce o sa vrea sa faca. Da-mi voie sa spun ca logodnica ta e un om fara suflet. Chiar si cand esti beat mai ai habar cat de cat. Dar mai ales ca l-a mintit pe ala ca e singura. Ea si-a plănuit asta, ii place distractia, si ii place sexul. nu o satisfaci cum trebuie man? Eu zic ca nu e nimic de iertat. Tuturor ni se intampla ceva rau in viata si trebuie sa luam o decizie. Am aproape 21 de ani, stiu ce is astea bro. Sfatuieste-te cu prietenii tai sau cu o prietena buna. Degeaba incerci sa uiti pentru ca nu o sa reusesti. Mai intai ia decizia, daca o ierti sau nu. Dupa care stii ce ai de facut. Eu m-aș băga in ea de relatie, si in ea femeie. Iti dai seama ce a facut? In viitor iti va mai face asta pentru ca ea tot o sa mai bea ca ii place, la fel fa sexul cu alți barbati. Si tu o sa suferi ca un fraier. Eu zis sa o lasi. A mers de acasa cu gândul ala, nu sa de-a ea vina pe bautura. Pentru ca stia unde se va ajunge, mai ales daca nu mergeai tu sad Da-i eject la proasta si fii bărbat, nu muiere

| Pool77 a răspuns (pentru CatalinLaurentiu02):

Calm sefu', e un troll.

Petronel, Gabi, Romeo, Nikoletta si mai are cateva.

| Iyulia3712 a răspuns:

Dupa cum scrii, si dupa cum povestesti, chiar imi dau seama ca esti un tip destul de inteligent, care pare sa aiba capul pe umeri. Eu atat iti spun. Nu iti lasa emotiile sa iti intunece judecata. Nu in cazul asta. Poate ar fi meritat iertarea ta, daca dupa ce ai fi prins-o, ar fi recunoscut totul si ar fi aratat un regret sincer. Dar nu asta s-a intamplat. Ea nu a facut o greseala, ci o decizie. Chiar daca era beata, asta nu e o scuza. Pur si simplu a vrut sa o faca, si a facut.o. Si asta este de ajuns sa iti dai seama ca, chiar daca o ierti, relatia asta nu va duce nicaieri. Daca ea a simtit sa faca ce a facut, inseamna ca pur si simplu nu sunteti compatibili, si iertand-o nu faci decat sa traiesti intr-o iluzie, sa prelungesti intamplarea inevitabilului. Asta e doar umila mea parere. Tu decizi ce vei face.