| Larysssssa a întrebat:

Aseară, în timp ce mergeam cu bicicleta, am oprit puțin într-o parcare ca să-mi fac nevoile. În parcarea respectivă erau mai multe mașini parcate iar la un moment dat, am auzit ceva ciudat dintr-o mașină și când m-am apropiat de mașina respectivă, se auzeau niște sunete de femeie, ca și cum ar respira foarte tare, iar când m-am dus lângă mașina respectivă, se auzea din ce în ce mai tare niște gemete de femeie și atunci mi-am dat seama că cineva face sex în acea mașină...Pe moment am rămas oarecum uimită și curioasă așa că am stat după mașina respectivă să văd și eu ce urmează mai departe, fiind pentru prima dată când am avut ocazia să asist la un act sexual real. Mașina, din câte observasem, avea geamurile închise dar tot se auzea destul de tare cum fata respectivă gâfâia și gemea, exact ca în filmele pentru adulți făcea iar asta m-a excitat foarte tare, motiv pentru care am zis să stau pitită după o altă mașină ca să văd toată scena din acea mașină. A mai durat cam 10 miniute, iar la un moment dat, s-a deschis o portieră și am văzut o tipă că a scuipat ceva după care, a tras portiera înapoi. Apoi, tipa respectivă, care se pare că ea se afla la volan, a deschis geamul, a pornit motorul și și-a aprins o țigară în timp ce vorbea ceva, încet, cu tipul din dreapta, apoi au plecat. Am rămas oarecum șocată ca să zic așa deoarece tipa aceea scotea niște sunete exact cum vezi în filmele pentru adulți, iar asta mi-a pus câteva semne de întrebare: Este posibil ca fata/femeia respectivă să se fi simțit așa de bine din moment ce gemea și gâfâia în halul acela, încât se auzea din mașină? Ori ea făcea așa doar pentru a mima sau pentru a-l face pe acel bărbat să se simtă bine? Eu sunt virgină și nu am mai avut ocazia să văd/aud o partidă de sex reală, lângă mine și de aceea chiar am rămas surprinsă și șocată într-un fel de ceea ce am văzut/auzit. Eu credeam că așa ceva vezi doar în filme: sex în mașină, gâfâieli și gemete atât de stridente șamd. Plus că tipa aceea (nu am văzut-o bine deoarece era 1 noaptea), în momentul în care a deschis repede portiera, a scuipat de două ori ceva și a închis portiera la loc, după care, și-a aprins o țigară, a mai stat vreo 5 minute și au plecat. Fetelor, chiar se poate simți atât de bine o femeie în timp ce face sex, să geamă și să gâfâie așa de tare? Sau e posibil să fi fost vreo damă de companie care făcea asta doar mecanic? Oare se întâmplă des faze de genu, cum am văzut eu, noaptea, prin parcări prin mașini sau ceea ce eu am văzut a fost doar o excepție?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu siguranta o femeie se poate simti suficient de bine in timpul actului sexual incat sa fie exact ca in filmele porno (care sunt o copie a realitatii). Banuiesc ca cam toate cuplurile tinere isi deranjeaza vecinii in primii ani. NU stiu cat de des se face sex in masina, noaptea, banuiesc ca nu prea des.

| mgtow a răspuns:

Poate imita sa il minta pe ala ca se descurca bine sau la gasit pe nea carlan cu bwc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună in parcare era toaletă publică sau unde i ti faceai tu nevoile? Ca de obicei in Bucuresti sunt foarte rare wc urile publice unicul loc unde te poti ușura sunt toaletele din mec donald s sau din malluri, deci dupa ce ai asistat tu la partida de sex din masină ca un detectiv ti ai mai facut nevoile sau ai ramas asa șocată de gemetele ăleia de te ai constipat brusc, la ce oră ai fost tu in filaj?laughing Ce varsta ai?

| Larysssssa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 18 ani și locuiesc în Germania...Aici te poți plimba pe stradă liniștită, la orice oră din zi sau noapte, nu-i nimic ieșit din comun...mai ales în weekend, când mulți oameni obișnuiesc să se plimbe cu bicicletele happy

| dannys a răspuns:

Ce cautai tu la ora 1 noaptea pe strada si prin parcarii?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai cam multa imaginatie!
Mai ales ca-i frig acum, sa faci sex in masina, nu cred o iota din povestea ta mincinoasa.

| relian a răspuns:

Da se pare ca ai fantezii, cred ca iti arde si tie de o partida ceva laughing auzi fata, virgina, parcare la 1 noaptea cu bicicleta singura laughing trebuie sa specifici ca e fantezie, asta ai uitat.

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel_Matei_1905 a răspuns:

Pacat ca a scuipat...ia pierdut gustul...))