| DailySmoker123 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Am inceput sa ies cu o fata, nu suntem impreuna, dar mie mi se pare ca a inceput sa ma placa. Sa va spun de ce: A acceptat sa trec pe la ea la liceu sa o iau si sa mergem impreuna spre casa si mi-a zis sa mai trec daca pot, intr-o seara m-a intrebat daca putem sa ne intalnim pe la 7 jumate sa stam putin, pana pe la 8 ca vrea sa vorbim ceva si m-a tinut pana la 9 jumate pe o bancalaughing. Si cand nu ma vede on pe fb/messenger imi trimite mesaj si ma intreaba daca sunt acasa. Si sa mentionez ca atunci cand e cu mine face to face se rusineaza tare, e timida, incepe sa se joace cu nasturii de la haina etc. si cei din anturajul ei mi-au zis ca e foarte sociabila cu ceilalti laughing Ce ziceti, ma place sau nu?

2 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Valei, ce ai mai vrea sa iti demonstreze ca te place? sa scrie pe o pancarda "te plac"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te placehappy