| foxiandra a întrebat:

Am nevoie de sfaturi despre cum sa atrag un baiat nu e in calsa cu mine dar il vad des pe hol, oprietena de-a mea la intebat daca ma olace si nu i-a raspuns o singura data ma salutat de parca m-ar cunoaste de o viataba chiar si-a dat si camasa jos in fata mea vizi doamne el e super hot si de cate ori il vad incerc sa ii atrag atentia si merge se uita la mine si imi zambeste. ajutati-ma pentru ca eu chiar il plac

Răspuns Câştigător
| Shimax a răspuns:

Pai dupa.chestiile care le-ai spus cred ca si el simte ceva pentru tine.Incearca sa-l saluti si tu, si poti sa vorbesti cu el sau cu prietenii lui cere-i id-ul si incearca sa ii arati ca il placi dar sa nu pari nebuna. Incearca sa intri din greseala in el si atunci poti vorbi cu el! Sper ca te-am ajutat!