| alexa_4370 a întrebat:

Bunaa! imi place de un baiat de la mine din scoala si el zice ca nu ma place dar de fiecare data cand ma vede se uita la mine si zambeste si ma intreaba ce fac. eu sunt moarta dupa el nu stiu cu ce pret sa-i mai atrag atentia. ma aranjez in fiecare zi pentru el si nu stiu ce sa mai fac. ajutati-ma v rog sad

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Nu incerca sa pari disperata. e bine ca te aranjezi, sa. i zambesti, sa. l privesti cu coada ochiului, sa vorbesti cu el cand te intreaba ceva. daca vezi ca totul se rezuma doar la asta incearca sa vorbesti mai multe tu cu el... orpeste. l intr. o pauza si inteba. l chestii banale... poate te va invita la un suc sau ceva de genuwinking
poate ca e timid si e bine uneori sa faci tu primul pas...incearca sa afli si id. ul lui si poate mai vb pe mess. daca vezi ca nu te place ca pe o viitoare iubita nu incerca sa exagerezi.lasa.l si pe el sa faca complimente sau sa vb, sa te caute, etc
tu sa fii doar originala
bafta

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi după ce-ţi va spune că te place, vei deveni sictirită şi-ţi vei bate joc de el, aşa cum chiar tu recunoşti.
Mai bine vezi-ţi de treaba ta şi aşteaptă să mai creşti căci în mod clar nu eşti pregătită să ai o relaţie acum!

| alexa_4370 explică:

Am uitat sa va zic. am id. u lui. dar intra ff rar pe mess.deja stie ca. s obsedata d el iar in pauzze n.am cum sa. l opresc pentru ca sta de fiecare data cu pretenii lui sad

| alexa_4370 explică:

M.am dat la colegul lui. m-am dus si l-am luat in brate laughing si se uita urat la mine laughing si pe mess imi zicea ca sa ma duc la colegu lui etc

| NiceBaby a răspuns:

Incearca sa te uiti la altcineva.
vazindute cu altul se va repezi la tine si vei vedea ca ii place de tine big grinwinking

| Eℓℓa a răspuns:

Este doar un baiat! Trebuie sa te aranjezi doar pentru uh nu pentru altiwinking
Poate este timid, si nu poate recunoste acest lucru.Si poate o face prin intermediul gesturilor.Este o situatie ciudata. El stie ca tie iti pl de el. Daca da, inseamna ca se joaca cu uh. Daca nu, poate chiar simte ceva pentru tine.Acum nu stiu daca am raspuns bineelaughing
Sper sa-l cuceresti
P. S Fii doar tu insuti, pentru ai atrage atentia!happy:X

| Mozambic19 a răspuns:

Poate doar se joaca cu tine. Tage-l intr - un colt si m-ai intreaba-l odata, de data asta roga-l sa fie sincer
multa bafta