| Alina_1972 a întrebat:

Am nevoie de sfaturicrying
Mi-am inselat prietenulcrying Adica m-a sarutat un baiat si a spus tuturor ca sunt impreuna cu elcrying
Dar nu sunt si nici nu vreaucrying. Eu deocamdata cu prietenul meu suntem certati.
Nu stiu ce sa fac.Nu-i pot spune prietenului meu pentru ca se va suparacrying
Dar nici nu vreau sa stau cu cel care m-a sarutatcrying. si pe deasupra a mai si zis lumii ca suntem impreuna.
Ce sa faccrying. Imi pare fff rau de ce s-a intamplat.nu am vrut astacryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Denisa a răspuns:

Vorbeste cu cel pe care l-ai sarutat si cere-ti scuze pentru "iesirea" ta. Zii ca pe actualul tau iubit il iubesti si ca totul a fost o greseala. Vorbeste cu iubitul tau serios si zii toate intamplate. Probabil nu ii va placea ce aude dar crede-ma ca e mai bine daca aude de la tine. Acuma iti pun eu o intrebare: daca te-ai sarutat cu altul inseamna ca ai avut un motiv. Poate nu il iubesti pe actualul tau iubit si atunci e mai bine sa sfarsesti tot. Sper ca te-am ajutat.

9 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Da! ne lasati cu texte din astea?
daca nu vroiai nu o faceai. daca il iubeai pe pretenul tau nu o faceai. daca il respectai catusi de putin nu o faceai.
solutia? e foarte simplu! daca o sa continui sa ascunzi asta si o sa continui relatia cu el o sa iti bati joc de el si o sa fi o nesimtita. o sa iti bati joc de tot ce a fost pana acum.nu e atat de grav ca ai sarutat pe cineva! stii unde e problema? problema e ca o sa ii ascunzi asta si sunt sigura ca data viitoare o sa il inseli cu adevarat nu se va opri totul la un simplu sarut.
daca el iti facea asta? ia pune-ti tu intrebarea asta si raspunde-ti la ea. e mai simplu asa!
cat despre textele cu nu am vrut...asta e o scuza penibila si nu prea o mai inghite nimeni.erai beata? erai drogata? te-a obligat? ai facut-o pentru ca ai vrut!

| Cătălina a răspuns:

Nu ai altceva ce sa faci decat sa suporti consecintele. Explica-i iubitului tau cum stau de fapt lucrurile, asta ca sa nu ai constiinta incarcata si daca e intelegator te va ierta, mai ales daca te iubeste.Si pe viitor, fii mai atenta cu cine te iei.

Bafta!

| Duhovnicul a răspuns:

Daca sarutul a fost de comun-acord nu inteleg de ce te plangi. Suporti consecintele pentru faptele tale, si refuz sa cred ca cineva chiar te poate saruta cu forta.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai cum nu ai vr daca te-ai sarutat?
pai pr tau stie? daca da zii ca tea sarutat ala cu forta trebuie si u sa te gandesti cu cine te saruti si mai ales daca ai prieten aici o fost greseala ta si depinde de pr tau daca vr sa te ierte sau nu, si explica-i ca ala tea sarutat fara ca u sa vrei si se lauad ca esti cu el vb cu el zii ca vr sa te intalnesti cu el si vb calm explica-i si poate va intelege si ai si u grija cu cine stai nu mai sta cu din astia care saruta fete cu forta laughing nah ai grija cf

| Dianné a răspuns:

Poate nu ai vrut, dar ai facut`o, asa-i?happyDaca chiar il iubeai, nu te intindeai la altu`happySa nu `mi porti pica, dar asa vad eu lucrurile.happy
pupici:*

Răspuns utilizator avertizat
| cazzo a răspuns:

Sfatul meu Fa in asa fel incat sa fie si prietenul tau de fata cand ii arzi o palma tipului care vorbeste aiurea pentru ce a zis si problema se rezolva cel putin as accepta"scuzele" in locul prietenului tau
bafta\:d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru sfaturi despre viata oanalecandra_david@yahoo.com e o tipa ft misto careia ii place sa ajute oameni, recent a terminat un curs de psihanaliza...pe mine m-a ajutat mult

| andreea1997_6022 a răspuns:

Am fost si eu in aceesi problema. si am rezolvat-o m-am dus la prietenul ala care m-a sarutat si i-am sp ca nu il plac si sarutul a fost din cauza unei colege. Apoi m-am dus la prietenul meu si i-am sp sa ma ierte si nu se va mai intampla sil-am strans foarte tare in brate a mers succes @sad