| smile8dream a întrebat:

Am nevoie de un sfat..prietenei mele cele mai bune ii place de un baiat si si el zice ca o place pe ea.ei au vorbit prin mesaje foarte mult timp, pana ce el si-a pierdut telefonul..acum vorbesc pe facebook decat.ei se si intalneau aproape in fiecare zi in fata blocului ei si vorbeau...toate bune si frumoase pana cand el a rugat-o pe ea sa ii schimbe parola de la facebook pentru ca el nu stia.ea i-a schimbat parola doar ca a intrat si a conversatiile lui si acolo arata ca el a vorbit si cu alte fete si le spunea ca sunt frumoase si ca el are prietena doar ca vrea fete asa ca ea si multe alte chestii...cand ea i-a spus asta lui, el a zis ca doar facea mistoo de fete si i-a mai spus ca ea il place pe el si el de ce sa piarda o astfel de ocazie..deci ce sa faca?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intelege si tu ca nu poti fi singura fata frumoasa. Si daca fetele-s atat de frumoase, el ce sa faca?

| costykyo a răspuns:

Pai din ce am inteles eu Nu erau oficial impreuna desii se placeau unul pe altul. Asa ca nu cred ca ar fi mare tragedie... plus de asta. Multi baieti sunt deja intr-o relatie si vorbesc cu mai multe fete. le fac complimente etc. dar atat timp cat iubesti o singura persoana e ok. eu zic sa nu strice o foarte posibila relatie frumoasa doar pentru atata lucru.