| Arabela2428 a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat din liceul nostru.Au vorbit ceva timp chiar s-au si sarutat de cateva ori. Dupa ceva timp au hotarat sa fie impreuna totul a fost frumos pana ea a aflat ca el mai vorbea cu cateva fete care vroiau sa fie cu el si vorbea cu ea la misto, adica nu era sigur daca simnte ceva pentru ea. Asta a spus cu ceva zile inainte sa fie cu ea.Intrebare este daca merita sa mai fie cu el? In plus ca vorbeau mult mai mult inainte decat o fac acum.

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca ii place statutul de remorca, sau de roata de rezerva...
Poate ii place ceva al lui, dar sa stie ca si acel "ceva" va trebui sa-l imparta cu altele, pe cand din alta parte poate sa aiba tot "ceva"-ul pentru ea.
Dormi cum iti asterni.

| Azµre a răspuns:

Păi nu simte... stă de formă.

| XatomisX a răspuns:

Acea prietena esti tu laughing) lol de ce va e rusine nu inteleg

Răspuns utilizator avertizat
| 26Geo a răspuns:

Nup,categoric nu. Daca el nu e sigur ca o iubeste, nu are rost sa se bage aiurea intr-o relatie doar de dragul de a fi.Sa isi caute pe altcineva.Bafta

| Earthroot a răspuns:

Decizia ei! Tipu probabil cauta distractie.