| Bringthatbass a întrebat:

Am nevoie sa stiu si eu cum pot descarca poze de pe telefon pe PC. Am tecmobile. Nu stiu daca ati auzit de el. Plss dau fundita si vot.

Scz de categorie!winking.

1 răspuns:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna.

Mai bine iti iei Bluetooth pentru calculator. Eu am Bluetooth si mereu imi descarc poze de pe pc pe telefon sau invers, si melodii.winking Bluetooth pentru calculator costa in jur de 20 ron ( depinde de magazin ) Eu l`am cumparat cu 24 ron. Bluetooth se gaseste in magazine de telefoane, calculatoare, GSM.

Sarbatori fericite!