| kana a întrebat:

Am nevoie si eu de un sfat. Sunt cu un baiat de 7 luni, mi-am inceput viata sexuala cu el, insa nu asa e problema. El este genul de baiat care nu se exprima in cuvinte, desi eu i-am spus ca il iubesc, el niciodata nu mi-a spus asta. Stiu ca tine la mine, imi faca suprize sau gesturi frumoase, ma iubeste fizic asa cum trebuie, insa am putin mici indoieli.Eu mereu sunt cea care incearca sa gaseasca oportunitati pentru noi sa petrecem cat mai mult timp impreuna, nu ma refuza, accepta aceste lucruri dar nu pare sa fie foarte nerabdator sa vorbim sau sa ne vedem. Ma gandesc ca pana la urma o sa imi accepte sentimentele si o sa arate si el mai multa dragoste, dar pana atunci ce pot sa fac mai mult? Mentionez ca in ultimele zile au existat mici.certulete.pentru ca are foarte multa treaba si nu ne vedem ffoarte des... vorbim in fiecare zi. imi da putin senzatia ca se distanteaza si nu stiu dc. poate mi se pare. am si eu deci nevoie de o parere

Răspuns Câştigător
| Alecsaandrra a răspuns:

Deci EXACT in situatia asta sunt si eu pusa numai ca mie mai imi zice te iubesc ff rar, la fel are si el treaba cu sportu etc. Stai linistita el te iubeste enorm si tine in el chiar daca nu iti arata prin cuvinte. Vrea sa para indiferent oh go on. PLateste`i cu aceeasi moneda. Nu vi s`a intamplat sa va certati si sa-ti zica in mom alea ca tine la tine? Mie odt mi-a zis "imi pasa de tine chiar daca nu mai suntem impreuna si imi pare rau ca nu pot sa iti zic in fata".
Eu cred ca asa este si prietenul tau. Pune`l la incercare cumva si imediat vezi.
Stai chill oh go on TE IUBESTE! :X
fundita?:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca este monotonie